Palpederm, emulsja do skóry powiek i okolic oczu, 15ml

Wyrób medyczny w formie emulsji do oczu o właściwościach łagodzących.

Dostępny
24,97

O produkcie: Palpederm, emulsja do skóry powiek i okolic oczu, 15ml

100018463

Opis

Palpederm to emulsja, która łagodzi podrażnienia i zaczerwienienie oraz redukuje uczucie świądu dając natychmiastową ulgę a także nawilża i regeneruje skórę powiek i okolic oczu oraz przywraca naturalną równowagę skóry.


Właściwości

Palpederm emulsja powstała z myślą o pielęgnacji swędzącej i podrażnionej skóry powiek oraz okolic oczu. Jest przeznaczona przede wszystkim dla osób zmagających się z atopowym zapaleniem skóry oraz alergicznym wypryskiem kontaktowym. Palpederm emulsja jest dermokosmetykiem, który przynosi natychmiastowy efekt ukojenia – już w kilka minut po jego zaaplikowaniu na skórę*. Za łagodzenie podrażnień odpowiada formuła Palpederm emulsja bazująca na takich składnikach aktywnych jak:

  • 4Calm Complex™ – stanowi połączenie kwasu glicyretynowego i alantoiny z ceramidami i fosfolipidami; wykazuje właściwości kojące; przyczynia się do odbudowy bariery ochronnej skóry,
  • SymCalmin – ma właściwości kojące; pomaga łagodzić świąd,
  • Olivem 1000 – wspiera wzmocnienie bariery ochronnej skóry; przyczynia się do zapobiegania transepidermalnej utraty wody; wspomaga nawilżenie,
  • kwas hialuronowy – wykazuje zdolność wiązania cząsteczek wody; sprzyja zachowaniu optymalnego poziomu nawilżenia,
  • D-pantenol – zawarty w preparacie Palpederm emulsja przyczynia się do przyspieszenia procesów regeneracji naskórka,
  • skwalan – wspiera ochronę i regenerację skóry poprzez uzupełnienie poziomu lipidów warstwy rogowej naskórka.

Palpederm emulsja jest przeznaczona do stosowania przez dorosłych i dzieci powyżej 2. roku życia. Może być stosowana przez osoby noszące soczewki kontaktowe.

Jak działa Palpederm?

Palpederm emulsja to dermokosmetyk, którego działanie bazuje na specjalnie opracowanej formule pozwalającej na szybkie łagodzenie podrażnień i przynoszeniu natychmiastowej ulgi na długi czas. To zasługa składników aktywnych, które wspomagają odbudowę bariery ochronnej oraz nadają odpowiedni poziom nawilżenia.

Kiedy stosować Palpederm?

Jeżeli zmagasz się z atopowym zapaleniem skóry lub wypryskiem kontaktowym, a skóra powiek i okolic oczu jest podrażniona, sięgnij po preparat Palpederm emulsja.

Jak często stosować Palpederm?

Jeśli chcesz złagodzić podrażnienia skóry powiek i okolic oczu, stosuj preparat Palpederm emulsja nawet 2-3 razy dziennie.

* https://verco.com.pl/produkty/palpederm-emulsja/


Skład INCI

Składniki: SymCalmin, Alglycera, Dextralip® 10C, Corneosticker DS, Olivem 1000, Skwalan, D-panthenol, Kwas hialuronowy i naturalna betaina, Alpha-glucan oligosaccharide.

Jak stosować

Przed użyciem umyć dłonie. Niewielką ilość emulsji nanieść na zamknięte i dokładnie oczyszczone powieki i okolice oczu. Stosować 2-3 razy dziennie. Palpederm emulsja może być stosowana przez osoby noszące soczewki kontaktowe.

Przeznaczenie

Palpederm emulsja jest szczególnie rekomendowana do pielęgnacji i ochrony oczu u osób z atopowym zapaleniem skóry oraz alergicznym wypryskiem kontaktowym.

Ostrzeżenia

Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na składniki preparatu.

Pojemność

Masa netto: 15ml.

Producent

VERCO S.A.,
ul. Skwer Kardynała Stefana Wyszyńskiego 5 lok. 6U,
01-015 Warszawa

Typ produktu

Kosmetyk

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.