Pax Moly

  (10)

Pax Moly to marka masek w płachcie, które nasączono starannie dobranymi składnikami aktywnymi. Po zastosowaniu tych koreańskich kosmetyków skóra staje się bardziej odżywiona i nawilżona. Co najważniejsze, maseczek na tkaninie możesz używać niezależnie od rodzaju cery.

Sortuj według

W czym tkwi sekret masek w płachcie Pax Moly?

Pax Moly to marka produkująca maseczki do twarzy w płachcie. Czym różnią się one od tradycyjnych produktów w formie kremu lub żelu? Otóż tkanina nasączona substancjami aktywnymi o różnych zdolnościach pielęgnacyjnych wykazuje znacznie silniejsze właściwości. Przylega ściśle do skóry, lepiej wspomagając transport witamin, peptydów czy kwasu hialuronowego do komórek. Ponadto maseczki na tkaninie wyróżniają się prostszym składem. Nie ma potrzeby stosowania w nich wypełniaczy czy substancji zagęszczających, które są niezbędne w klasycznych maskach w kremie. Ponadto kosmetyki do twarzy Pax Moly cechuje łatwość użycia i niska cena, co dla wielu osób ma decydujące znaczenie podczas wyboru produktów do pielęgnacji.

Jakie składniki wykorzystano w maskach w płachcie Pax Moly?

Maski w płachcie znacznie intensywniej oddziałują na cerę, niż tradycyjne preparaty w kremie. Marka Pax Moly postanowiła to wykorzystać i nasyciła tkaniny swoich produktów starannie wyselekcjonowanymi substancjami odżywczymi. Wśród nich znalazł się silnie nawilżający kwas hialuronowy, odżywcze mleczko pszczele oraz niezawodny kolagen wzbogacony komórkami macierzystymi. W składach maseczek Pax Moly nie mogło też zabraknąć naturalnych wyciągów roślinnych pozyskanych np. z antyoksydacyjnej zielonej herbaty, kojącego aloesu czy orzeźwiającego ogórka. Dużym zainteresowaniem cieszy się również produkt nasączony ekstraktem z lawendy o właściwościach regeneracyjnych i łagodzących.

Gama odżywczych masek w płachcie Pax Moly

W Dr. Max prezentujemy szeroki wybór wegańskich maseczek do twarzy Pax Moly przeznaczonych do pielęgnacji każdego rodzaju cery. Twoja skóra potrzebuje odżywienia i odmłodzenia? Sięgnij po Real Gold Mask z mleczkiem pszczelim. A może zależy Ci na wzmocnieniu funkcji barierowych skóry? Wtedy wybierz Real Green Tea Mask Pack z zieloną herbatą i aloesem. Poznaj zróżnicowany asortyment koreańskich kosmetyków do pielęgnacji twarzy Pax Moly!