Pelavo Multi 3+, drogi oddechowe, ekstrakty z pelargonii afrykańskiej i lipy, 120 ml

Suplement diety z korzenia pelargonii afrykańską oraz ekstraktem z lipy.

Dostępny
33,56

Alternatywa od Dr. Maxa

Suplement diety w formie płynu, z naturalnymi wyciągami roślinnymi.

O produkcie: Pelavo Multi 3+, drogi oddechowe, ekstrakty z pelargonii afrykańskiej i lipy, 120 ml

100004354

Opis

Pelavo Multi 3+ zawiera wysokiej jakości standaryzowany ekstrakt z korzenia pelargonii afrykańskiej oraz ekstrakt z kwiatostanu lipy.

Właściwości

Preparat zapobiega infekcjom i przeziebieniu u dzieci powyżej 3 roku życia, wzmacnia system immunologiczny. Standaryzowany ekstrakt z korzenia pelargonii afrykańskiej, w naturalny sposób łagodzi dolegliwości dróg oddechowych, ekstrakt z lipy, który działa napotnie, pomagając utrzymać właściwą temperaturę ciała w trakcie przeziębienia i grypy, Witamina C, dodatkowo wspomaga naturalne siły obronne organizmu.Działanie ekstraktu z korzenia pelargonii afrykańskiej (Pelargonium sidoides) zostało potwierdzone w licznych badaniach klinicznych.

Jak stosować

Syrop

Dzienne spożycie

Dzieci powyżej 3. roku życia: 2,5 ml trzy razy dziennie. Do odmierzenia płynu można użyć załączonej miarki. Pelavo Multi 3+ zaleca się stosować nie dłużej niż 14 dni.

Przeznaczenie

Dla dzieci od 3 roku życia, przeciw przeziębieniu i grypie.

Ostrzeżenia

Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia. Nie należy spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek składnik produktu. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.

Waga

120 ml

Dystrybutor

US Pharmacia Sp.z o.o., ul.ziębicka 40, 50-507 Wrocław.

Producent

USP Zdrowie

Typ produktu

Suplement diety

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.