Penaten

  (9)

Marka Penaten została założona ponad 100 lat temu. W 1904 r. farmaceuta Max Riese z Rhoendorf opracował recepturę kremu na bazie tłuszczu pochodzącego z owczej wełny. Z  czasem portfolio firmy zaczęło się rozrastać o kolejne kosmetyki.

Sortuj według

Penaten – marka z długoletnią tradycją!

Nazwa Penaten nawiązuje do starożytnych, rzymskich bożków chroniących dom i rodzinę. Założyciel marki pragnął, by jego produkty były bezpieczne i dostosowane do potrzeb delikatnej, niemowlęcej skóry. Krem Penaten przeciw odparzeniom pojawił się w ofercie jako pierwszy. Kosmetyk do dziś cieszy się uznaniem klientów. W 1951 r. asortyment Penaten rozszerzył się o mydło, puder, oliwkę. Z kolei w 1978 r. zaczęto sprzedawać pierwsze w Europie nawilżane chusteczki.

Penaten dla niemowląt – krem, balsam, mleczko

Kosmetyki Penaten zawierają składniki odznaczające się łagodnością i bezpieczeństwem stosowania. W tworzeniu kremów dla dzieci, mleczek, balsamów biorą udział naukowcy. Specjaliści czuwają, by artykuły nadawały się do pielęgnacji wrażliwej skóry niemowląt. Wszystkie produkty przechodzą testy dermatologiczne. Dodatkowo ocenia się je pod kątem prawdopodobieństwa pojawienia się podrażnień lub alergii.

Penaten dla niemowląt – skuteczne kosmetyki dla Twojego dziecka

Producent oferuje kosmetyki Penaten w różnych cenach. Zapewniamy produkty nadające się m.in. do skóry wrażliwej i suchej. Do polecanych preparatów zalicza się Penaten SOS krem z wysokim stężeniem D-Pantenolu. Na zainteresowanie zasługują również krem dla dzieci Penaten na odparzenia Ultra Sensitive oraz ochronny krem do twarzy i ciała Penaten Baby. Asortyment Penaten obejmuje ponadto balsamy, mleczka, pudry.