Perspirex Comfort, antyperspirant roll-on, 20 ml

Dostępny
20,82

O produkcie

100038774

Perspirex Comfort to unikalna formuła działania potwierdzona klinicznie. Chroni przed nieprzyjemnym zapachem i poceniem przez 2-3 dni.

Właściwości

System do pielęgnacji skóry Perspirex Comfort zawiera składniki nawilżające skórę, zapewniające dodatkowy komfort.

Perspirex Comfort – jak stosować?

Antyperspirant należy stosować wieczorem na nieuszkodzoną, całkowicie suchą skórę. Nocą gruczoły potowe są mniej aktywne, co zwiększa skuteczność produktu. Zaaplikuj niewielką ilość, aby uniknąć podrażnień. Wystarczą dwa ruchy (w górę i w dół) w centralnej części pachy. Pozwól kosmetykowi całkowicie wyschnąć. Rano zmyj Perspirex Comfort wodą z mydłem. Nie ma potrzeby ponownego stosowania po umyciu skóry – kosmetyk już działa. Aplikację należy powtórzyć po 2-3 dniach.

W czasie stosowania preparatu możesz równolegle korzystać z zapachowego dezodorantu lub perfum. Nie wpływa to na skuteczność działania antyperspirantu.

Czy Perspirex Comfort działa?

Perspirex Comfort ma skład, którego skuteczność została potwierdzona badaniami klinicznymi*. Antyperspirant zawiera chlorek glinu rozpuszczony w alkoholowej bazie oraz substancje pomocnicze, które zmniejszają potencjalne działanie drażniące. Po aplikacji Perspirex Comfort chlorek glinu wchodzi w reakcję chemiczną z wodą i białkami (kreatyną) znajdującymi się w kanalikach gruczołów potowych. Powstaje w ten sposób żel blokujący ujście kanalika, dzięki czemu pot nie może wydostać się na powierzchnię skóry. Po kilku dniach wskutek naturalnego procesu złuszczania naskórka żel ulega rozpuszczeniu.

* https://perspirex.com.pl/

Perspirex Comfort – jak długo chroni przed zapachem potu?

Efekt suchej skóry bez potu i przykrego zapachu po zastosowaniu antyperspirantu utrzymuje się przez 2-3 dni, za co odpowiada chlorek glinu. Poza tym zawarty w składzie alkohol skutecznie oczyszcza i dezynfekuje, a także ogranicza powstawanie brzydkiej woni.

Skład INCI

Aqua, Aluminum Chloride, Dipropylheptyl Carbonate, PPG-20 Methyl Glucose Ether, C15-19 Alkane, Glycerine, Polyacrylate Crosspolymer-6, Tocopherol, Sodium Hydroxide.

Ostrzeżenia

Nie stosuj na uszkodzoną lub podrażnioną skórę oraz w ciągu 48 godzin po goleniu, woskowaniu lub depilacji maszynką.
Tylko do użytku zewnętrznego.
Unikaj kontaktu produktu z oczami i błonami śluzowymi.
Unikaj kontaktu produktu z biżuterią i innymi przedmiotami/ powierzchniami z polerowanego metalu.
Po zastosowaniu kosmetyku ubranie w którym śpisz może zostać uszkodzone.
Nie stosować u dzieci, problem nadpotliwości rzadko występuje przed okresem dojrzewania.
W rzadkich przypadkach produkt może spowodować podrażnienie skóry lub reakcję alergiczną skóry. W takim przypadku przerwij stosowanie.
Pieczenie i swędzenie skóry może wystąpić jeśli: skóra nie była całkowicie sucha lub była uszkodzona przed aplikacją, nie pozwolono aby kosmetyk po zastosowaniu dobrze wysechł na skórze, zastosowano zbyt dużą ilość produktu.

Pojemność

Masa/objętość netto: 20 ml

Producent

LAB.KOSMETYCZNE DR IRENA ERIS
Armii Krajowej 12
Piaseczno

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.