Petitfee

  (10)

Petitfee to południowokoreańska marka kosmetyczna, która powstała w 2017 roku. Jej nazwa pochodzi z języka francuskiego i oznacza „małą wróżkę”. Kosmetyki Petitfee bazują na wysokiej jakości składnikach aktywnych o naturalnym pochodzeniu. Ich delikatne formuły mają działanie przeciwstarzeniowe.

Sortuj według

Kosmetyki Petitfee

Chociaż marka Petitfee istnieje na rynku stosunkowo od niedawna, jej kosmetyki do twarzy i ciała cieszą się popularnością i uznaniem na całym świecie. Kosmetyki Petitfee służą do pielęgnacji skóry twarzy oraz ciała. Charakteryzują się lekkimi, nieobciążającymi konsystencjami i hipoalergicznymi formułami. Zapewniają efekt gładkiej, miękkiej i świetlistej cery. Wykorzystują działanie takich składników aktywnych jak:

  • Śluz ślimaka – rozjaśnia przebarwienia,
  • Złoto koloidalne – neutralizuje wolne rodniki,
  • Koenzym Q10 – wzmacnia płaszcz lipidowy,
  • Proszek perłowy – przyspiesza gojenie,
  • Ekstrakt z żeń-szenia – dotlenia skórę,
  • Kolagen – działa nawilżająco i uelastyczniająco.

Petitfee – płatki pod oczy

Wśród produktów Petitfee absolutny bestseller stanowią płatki pod oczy. Uwzględniają potrzeby wyjątkowo delikatnej, cienkiej skóry bez gruczołów łojowych. Płatki hydrożelowe działają na skórę jak kompres, nawadniając ją, wygładzając i uelastyczniając. Dzięki lekkiej konsystencji nie stanowią nadmiernego obciążenia. Mogą zawierać składniki rozjaśniające cienie pod oczami i redukujące opuchliznę. Popularną substancję wykorzystywaną w płatkach do oczu Petitfee stanowi śluz ślimaka, który obfituje w składniki o właściwościach przeciwstarzeniowych, na przykład w antyoksydacyjne witaminy A, C i E. Dobry przykład stanowią choćby Petitfee Gold And Snail hydrożelowe płatki pod oczy ze złotem i śluzem ślimaka.

Maski w płachcie Petitfee

Jeśli pragniesz zadbać o kondycję całej skóry twarzy, ciekawą alternatywę dla płatków pod oczy mogą stanowić dla Ciebie maski w płacie Petitfee. Podobnie jak płatki są hydrożelowe i nasączone odżywczymi esencjami o właściwościach rewitalizujących. Spełniają potrzeby każdego rodzaju skóry, także tej przesuszonej lub z niedoskonałościami. Charakteryzują się łatwą aplikacją, nie wymagając pocierania skóry. Często występujące w nich substancje stanowią: