Pharmedis Kropla Zdrowia, mydło w kostce z nanosrebrem i białą glinką, 100 g

Mydło w kostce z nanosrebrem i białą glinką do pielęgnacji ciała.

Dostępny
16,49

O produkcie: Pharmedis Kropla Zdrowia, mydło w kostce z nanosrebrem i białą glinką, 100 g

100023086

Opis

Pharmedis Mydło w kostce z nanosrebrem i białą glinką przeznaczone jest do mycia i codziennej pielęgnacji całej powierzchni ciała. Dzięki wyjątkowej formule łagodzi objawy stanów zapalnych, odżywia i regeneruje skórę.

Właściwości

Pharmedis Mydło w kostce z nanosrebrem i białą glinką działa łagodząco, wygładzająco oraz mineralizująco na skórę, zwiększając jej naturalną barierę ochronną. Delikatnie oczyszcza, usuwa martwe komórki naskórka i lekko zwęża pory, nie wysuszając skóry. Łagodzi symptomy podrażnienia u osób z podrażnioną, atopową lub skłonną do atopii skórą. Zmniejsza odczucie pocenia się oraz przetłuszczania skóry łojotokowej.


Skład

Sól sodowa oleju palmowego, Sól sodowa oleju palmowego z nasion, Woda, Gliceryna, Kwasy tłuszczowe oleju palmowego, Chlorek sodu, Kwasy tłuszczowe oleju palmowego z nasion, Etylenodiaminotetraoctan tetrasodu, Sól tetrasodowa kwasu etidronowego, Polioksypropylenowo- poloksyetylenowy eter alkoholu cetylowego, Glinka biała, Olejek lawendowy, Nanosrebro, Ditlenek tytanu, Linalol, d-Limonen.

Jak stosować

Mydło przeznaczone jest do codziennego mycia skóry twarzy i całej powierzchni ciała. Po zastosowaniu dokładnie spłukać. Wyłącznie do użytku zewnętrznego.

Przeznaczenie

Wyrób przeznaczony jest do stosowania w profilaktyce oraz łagodzeniu objawów chorób skóry, a także jako środek wspomagający w trakcie terapii zmian chorobowych skóry. Wyrób zalecany jest do stosowania:
- wspomagająco w łagodzeniu objawów występujących w przebiegu łojotokowego zapalenia skóry,
- wspomagająco w łagodzeniu objawów występujących w przebiegu atopowego zapalenia skóry,
-wspomagająco w łagodzeniu objawów w trakcie leczenia alergii skórnych,
- ochronnie w pielęgnacji skóry mieszanej i tłustej,
- ochronnie w pielęgnacji skóry wrażliwej, alergicznej i skłonnej do podrażnień,
- wspomagająco i ochronnie do oczyszczania oraz pielęgnacji skóry wokół stomii,
- wspomagająco i ochronnie do mycia skóry pacjentów narażonych na wystąpienie odleżyn, odparzeń i innych zmian chorobowych skóry,
- ochronnie do mycia skóry pacjentów z problemem nietrzymania moczu i/lub kału,
-ochronnie do mycia skóry dla osób z problemem nadmiernej potliwości.

Ostrzeżenia

Nie stosować w przypadku stwierdzonej alergii lub nadwrażliwości na którykolwiek składnik. Nie stosować w przypadku ostrych stanów zapalnych skóry wymagających leczenia farmakologicznego. Nie stosować na uszkodzoną skórę i/lub w miejscach ze znacznym przerwaniem ciągłości skóry. Nie stosować u dzieci poniżej 6 roku życia.

-Wyrób stosować zgodnie z przeznaczeniem, przestrzegając zaleceń i wskazówek podanych przez wytwórcę.
- Unikać kontaktu z oczami, z błonami śluzowymi ust i nosa. Nie połykać. W razie przypadkowego kontaktu należy natychmiast przemyć te miejsca dużą ilością bieżącej wody.
- Nie stosować po upływie terminu przydatności wyrobu do użycia, po upływie 6 m-cy od pierwszego otwarcia lub w przypadku uszkodzenia opakowania.
- W przypadku wystąpienia działania drażniącego, uczulającego lub jakichkolwiek innych objawów niepożądanych związanych z używaniem wyrobu, należy natychmiast zaprzestać jego stosowania i skonsultować się z lekarzem.

Przechowywać w zaciemnionym miejscu, w temperaturze od 10C do 30C. Chronić przed wpływem wysokich temperatur, bezpośredniego działania promieni słonecznych i źródeł ciepła. Przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci.

Waga

Masa/objętość netto: 100 g

Dystrybutor

MARMED HEALTH CARE SP. Z O.O.

Producent

MARMED HEALTH CARE Spółka z o.o.
ul. Stanisława Przybyszewskiego 176/178,
93-120 Łódź, Polska


Typ produktu

Wyrób medyczny

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.