Bebelo Care Dr.Max Diapers 2 MINI, pieluchy 3-6 kg, 36 sztuk

Marka: BEBELO
Linia produktów: Diapers
Dostępny
25,76

O produkcie: Bebelo Care Dr.Max Diapers 2 MINI, pieluchy 3-6 kg, 36 sztuk

100039046

Opis

Bebelo Care Dr. Max Diapers 2 MINI, pieluchy 3-6 kg, 36 sztuk to produkt przeznaczony dla najmłodszych. Zawiera miękki celulozowy rdzeń, który rozprowadza wilgoć i gwarantuje uczucie suchości. Pieluszki zapewniają dziecku swobodny ruch oraz komfort użytkowania. 


Właściwości

  • Testowane dermatologicznie.
  • Równomiernie rozprowadzają wilgoć.
  • Dopasowują się do ciała i zapewniają swobodę ruchu.

Miękki celulozowy rdzeń z kanalikami chłonnymi równomiernie rozprowadza wilgoć na całej długości pieluszki i zapewnia wyjątkowe uczucie suchości i komfortu. Warstwa chłonna z systemem SeconDRY® znacznie przyspiesza wysychanie wnętrza pieluszki i zapewnia optymalną ochronę skóry. Wierzchnia warstwa bezpośrednio stykająca się ze skórą dziecka jest miękka i delikatna.
Elastyczne boczki idealnie dopasowują się do ciała dziecka i zapewniają swobodę ruchów oraz komfort użytkowania. Miękkie mankiety wokół nóg są delikatne dla skóry dziecka i zapewniają maksymalną ochronę przed przeciekaniem w ciągu dnia i nocy.


Ostrzeżenia

Uwaga: Nie wyrzucać pieluszek do toalety.


Dystrybutor

Dr. Max Sp. z o.o.,
ul. Krzemieniecka 60 a,
54-613 Wrocław


Producent

Dr. Max Pharma s.r.o.
Na Florenci 2116/15, Nove Mesto, 110 00 Praha 1, Republika Czeska


Linia produktów


Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.