Bebelo Care Dr.Max Diapres 3 MIDI, pieluchy 4-9 kg, 54 sztuk

Marka: DR.MAX
Dostępny
34,99

O produkcie

100039049

Pieluchy Bebelo Dr.Max Diapres 3 MIDI 4-9 kg, 54 sztuk to produkt przeznaczony dla najmłodszych. Zawiera miękki celulozowy rdzeń, który rozprowadza wilgoć i gwarantuje uczucie suchości. Pieluszki zapewniają dziecku swobodny ruch oraz komfort użytkowania. 

Właściwości

  • Testowane dermatologicznie.
  • Równomiernie rozprowadzają wilgoć.
  • Dopasowują się do ciała i zapewniają swobodę ruchu.

Miękki celulozowy rdzeń z kanalikami chłonnymi równomiernie rozprowadza wilgoć na całej długości pieluszki i zapewnia wyjątkowe uczucie suchości i komfortu. Warstwa chłonna z systemem SeconDRY® znacznie przyspiesza wysychanie wnętrza pieluszki i zapewnia optymalną ochronę skóry. Wierzchnia warstwa bezpośrednio stykająca się ze skórą dziecka jest miękka i delikatna.
Elastyczne boczki idealnie dopasowują się do ciała dziecka i zapewniają swobodę ruchów oraz komfort użytkowania. Miękkie mankiety wokół nóg są delikatne dla skóry dziecka i zapewniają maksymalną ochronę przed przeciekaniem w ciągu dnia i nocy.

Ostrzeżenia

Uwaga: Nie wyrzucać pieluch do toalety.

Dystrybutor

Dr.Max Sp. z o.o.,
ul. Krzemieniecka 60 a,
54-613 Wrocław

Producent

Dr.Max Pharma s.r.o.
Na Florenci 2116/15, Nove Mesto, 110 00 Praha 1, Republika Czeska

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.