PINK DUO, test strumieniowy + test płytkowy

Wyrób medyczny, wysoce czuły test ciążowy strumieniowy i płytkowy.

Dostępny
8,59

O produkcie: PINK DUO, test strumieniowy + test płytkowy

100020895

Opis

Test Pink Strumieniowy i Płytkowy to szybkie i wysoce czułe testy ciążowe służące do wykrywania ludzkiej gonadotropiny kosmówkowej (hCG) - hormonu, który występuje w moczu kobiet w ciąży.

Właściwości

Czułość testu Pink Strumieniowy Super Czuły została ustawiona na 10 mIU/ml.Zasada działania testu ciążowego oparta jest na reakcji hormonu hCG znajdującego się w moczu kobiety w ciąży z monoklonalnymi przeciwciałami anty-hCG, które zostały naniesione na test.

Test ciążowy Pink to łatwe w użyciu i dokładne narzędzie, które pozwala przeprowadzić kobietom podejrzewającym ciążę szybkie badanie diagnostyczne, a wszystko to przy zachowaniu komfortu i pełnej prywatności! Za pomocą testu sprawdzamy stężenie hormonu hCG, który pojawia się w moczu kobiet w ciąży. Czułość diagnostyczna testu to 25 mIU/ml, a jego dokładność wynosi aż 99,9%.

Jak stosować

Wykonanie badania testem Pink Strumieniowy Super Czuły jest bardzo proste, wystarczy końcówkę testu skierować pod strumień moczu, a wynik w postaci barwnych prążków w okienku wynikowym uzyskuje się w czasie 1-4 minut.

Test ciążowy Pink zaleca się wykonać najwcześniej w pierwszym dniu po terminie przewidywanej miesiączki.Do jego przeprowadzenia wystarczy próbka porannego moczu zebrana do suchego i czystego naczynia. W opakowaniu testu znajduje się płytkowy test ciążowy oraz pipetka, za pomocą której pobieramy z pojemnika 3 krople moczu, które następnie umieszczamy w okienku testowym płytki.Wynik otrzymujemy już po upływie 2-5 minut.

Nie należy go interpretować po czasie dłuższym niż 10 minut.Rezultat pozytywny, będący potwierdzeniem ciąży, oznajmiają dwa różowe prążki. Jeśli na teście pojawił się tylko jeden prążek w strefie kontrolnej C, wynik jest negatywny i oznacza, że nie jesteśmy w ciąży. Brak prążków lub pojawienie się jednego prążka w strefie testowej T wskazuje na błąd i wynik nieważny. W takim przypadku należy powtórzyć badanie przy użyciu nowego testu ciążowego

Dystrybutor

HYDREX DIAGNOSTICS SP. Z O.O.SP.K.

Producent

HYDREX
Tomasza Zana 4
Warszawa

Typ produktu

Wyrób medyczny

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.