Pityver

  (3)

Pityver to polska marka dermokosmetyków, które łagodzą dolegliwości typowe dla łupieżu pstrego. Kosmetyki Pityver produkowane są przez laboratorium Farmacia Verde, które istnieje na rynku od 2015 roku i zajmuje się wytwarzaniem wysokiej jakości specjalistycznych kosmetyków pielęgnacyjnych.

Sortuj według

  Kosmetyki Pityver – sprawdzony skład i niezawodne działanie

  Łupież pstry to przewlekłe schorzenie dermatologiczne, które może znacznie obniżyć jakość codziennego życia pacjentów i wpłynąć niekorzystnie na ich samoocenę. Chcąc zwalczyć nieprzyjemne dolegliwości skórne charakterystyczne dla tej choroby, marki kosmetyczne opracowują coraz nowsze rozwiązania kosmetyczne, które dbają o kompleksową pielęgnację skóry i leczenie objawów choroby. Przykładem tego są szampony przeciwłupieżowe i inne kosmetyki Pityver, które bazują na naturalnych składnikach aktywnych i są w pełni łagodne dla skóry.

  Szczególnie ważną kwestią dla marki Pityver jest skład ich produktów, który obejmuje wyłącznie naturalne składniki pielęgnacyjne, odpowiedzialne za dogłębne oczyszczenie, nawilżenie i odżywienie skóry. Podstawą receptury kosmetyków Pityver są wysoko skoncentrowane substancje czynne, które nie tylko pielęgnują skórę, ale także zwalczają wszelkie objawy związane z łupieżem pstrym. Co ważne, preparaty te są pozbawione sztucznych dodatków i substancji zapachowych, które mogłyby działać drażniąco na skórę.

  Pityver – kosmetyki przyjazne dla skóry, planety oraz zwierząt

  Marka Pityver od wielu lat udowadnia nam, że jedynie stosowanie naturalnych kosmetyków pielęgnacyjnych jest w stanie uchronić naszą skórę przed podrażnieniami, wysuszeniem i zaostrzeniem objawów łupieżu. Z tego powodu ich produkty wyróżniają się nowatorskim składem, który jest bezpieczny dla skóry, a do tego jest opracowywany przy zachowaniu troski o środowisko naturalne oraz los zwierząt. Kosmetyki do włosów Pityver nie są testowane na zwierzętach i są poddawane kontroli dermatologicznej, co oznacza, że są one bezpieczne nawet dla wrażliwej skóry.

  Asortyment kosmetyków Pityver obejmuje m.in.: