PLIVAfem

  (2)

PLIVAfem to marka, której produkty są dystrybuowane przez Teva Operations Poland Sp. z o.o. Producent specjalizuje się w wytwarzaniu preparatów do mycia okolic intymnych. Marka produkuje kosmetyki do codziennej pielęgnacji miejsc narażonych na infekcje grzybicze.

Sortuj według

  Preparaty do higieny intymnej PLIVAfem

  • PLIVAfem zajmuje się produkcją żelów do higieny intymnej. W skład asortymentu tego producenta wchodzą następujące serie takich preparatów – F i B. To kosmetyki z łagodnymi składnikami myjącymi, które pomagają uśmierzyć podrażnienia i poradzić sobie ze stanami zapalnymi. Preparaty PLIVAfem różnią się od siebie ceną i zastosowanymi substancjami aktywnymi,
  • PlivaFem F żel do higieny intymnej to produkt polecany osobom, które borykają się ze zwiększoną podatnością na występowanie zakażeń grzybiczych. Może być stosowany również w trakcie terapii infekcji okolic intymnych. Preparat ten zawiera kwas mlekowy występujący naturalnie w pochwie za sprawą bakterii z rodzaju Lactobacillus. Substancja ta pomaga obniżyć pH miejsc intymnych, hamując namnażanie się bakterii i grzybów,
  • Preparaty PLIVAfem nie powinny być stosowane z użyciem gąbek i myjek. Akcesoria te stanowią bowiem środowisko do rozwoju mikroorganizmów odpowiedzialnych za infekcje. Producent zaleca stosowanie swoich kosmetyków, nakładając je na dłoń i rozcieńczając wodą.

  Neutralne pH i naturalne składy preparatów PLIVAfem

  PLIVAfem stosuje w swoich produktach m.in. substancje pochodzenia naturalnego. To alantoina wspierająca walkę z podrażnieniami, wyciąg z aloesu, ekstrakt z korzenia lukrecji czy babka lancetowata, będąca źródłem śluzów, flawonoidów, soli mineralnych, krzemy, żelaza, potasu i cynku. W skład preparatów wchodzą też substancje, które pomagają zwalczyć szkodliwe drobnoustroje odpowiedzialne za powstawanie infekcji intymnych. Produkty te mogą być stosowane w przypadku problemów wywołanych przez grzyby.

  Kosmetyki PLIVAfem w Dr. Max bazują na składnikach, które mają pH przyjazne dla okolic intymnych. Dzięki temu nie naruszają one równowagi kwasowo-zasadowej ciała. Produkty PLIVAfem są odpowiednie dla osób w każdym wieku. Mogą być stosowane również w trakcie terapii stanów zapalnych i przy skłonności do ich występowania. To preparaty do codziennego używania, także w przypadku osób odczuwających dyskomfort i swędzenie.