Pokrzywa Iindyjska, suplement diety, 60 tabletek

13,31
Darmowa dostawa od 200,00 zł

O produkcie

100014940

Pokrzywa indyjska wspomaga przebieg metabolizmu tłuszczu w organizmie oraz jego magazynowanie, dzięki czemu przyczynia się do wsparcia prawidłowej masy ciała.

Ostrzeżenia

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji. Suplement diety nie może być stosowany jak substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Ważne jest stosowanie zbilansowanej i zróżnicowanej diety oraz zdrowego trybu życia. Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w oryginalnym opakowaniu w celu ochrony przed światłem. Nie stosować u dzieci, kobiet w ciąży i karmiących piersią.

Producent

Zakłady Farmaceutyczne COLFARM S.A.

Przeznaczenie

Pokrzywa indyjska to suplement diety przeznaczony dla osób dbających o linię, jako wsparcie w procesie odchudzania i modelowania sylwetki.

Skład

Składniki: Celuloza (Substancja wypełniająca); wyciąg z korzenia pokrzywy indyjskiej, sól sodowa karboksymetylocelulozy usieciowiona (substancja wypełniająca), substancja przeciwzbrylająca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych, substancja glazurująca: sorbitole, dwutlenek krzemu ( substancja przeciwzbrylająca), kwasy tłuszczowe, guma arabska, karagen ( substancje glazurujące).

Jak stosować

Stosować doustnie, popijając odpowiednią ilością wody.

Tabela

Składnik Zawartość w 1 tabletce:
Ekstrakt z korzenia pokrzywy indyjskiej (Coleus forskohlii)
standaryzowany na zawartość 10% forskoliny
w przeliczeniu na suszony korzeń pokrzywy indyjskiej
75 mg
7,5 mg
2625 mg

Waga

Masa netto 12 g (60 tabletek).

Właściwości

Preparat Pokrzywa indyjska to suplement diety, który zawiera wysokiej jakości wyciąg z naturalnego korzenia pokrzywy indyjskiej. Wyciąg z pokrzywy indyjskiej pomaga regulować metabolizm tkanki tłuszczowej, wspomaga utratę masy ciała i zwiększa beztłuszczową masę ciała (wzrost masy mięśniowej).

Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia: 1 tabletka.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.