Produkty Bonifraterskie Pokrzywa sok suplement diety, 500ml

Dostępny
20,23
Maksymalna dozwolona ilość: 1 szt.

O produkcie

100037071

Produkty Bonifraterskie Pokrzywa sok suplement diety 500ml to produkt, który wspomaga usuwanie toksyn z organizmu oraz wzmacnia włosy i paznokcie.

Właściwości

  • Bez konserwantów i sztucznych barwników.
  • Bez cukrów i substancji słodzących.
  • Źrodło witamin i składników mineralnych.

Sok z pokrzywy wspomaga usuwanie z organizmu szkodliwych produktów przemiany materii. Dodatkowo poprawia kondycję paznokci, wzmacnia włosy oraz ogranicza ich wypadanie. Jest polecany osobom dbającym o zdrowy układ moczowy. Liście pokrzywy obfitują w witaminy (K, C, z grupy B); garbniki, składniki mineralne (wapń, magnez, potas, fosfor, żelazo, mangan i krzem), a także barwniki roślinne: chlorofil oraz beta-karoten.

Tabela

Składniki

50 ml

Sok z liści pokrzywy

25 ml

Witamina C

120 mg (150% ZDS*)

* zalecane dzienne spożycie

Skład

Składniki: sok z liści pokrzywy zwyczajnej (Urtica dioica L.), woda, kwas L-askrobinowy – źrodło witaminy C, regulator kwasowości: kwas cytrynowy.

Jak stosować

Doustnie, pół godziny przed posiłkiem.

Dzienne spożycie

Zalecane dzienne spożycie: 25 ml dwa razy dziennie. Ze względu na intensywny smak można rozcieńczyć wodą lub sokiem w stosunku min. 1:1 lub większym.

Ostrzeżenia

Warunki przechowywania: przechowywać szczelnie zamknięty, w temperaturze pokojowej, nie przekraczającej 25 C, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed wilgocią i bezpośrednim działaniem promieni słonecznych. Po otwarciu przechowywać w lodowce do 12 dni.

Ze względu na zawartość naturalnych składników – kolor, zapach i smak poszczególnych partii mogą się różnić. Nie ma to żadnego wpływu na jakość i działanie produktu. Osad pochodzenia naturalnego. Przed użyciem wstrząsnąć. Produkt pasteryzowany.

Waga

500 ml netto

Dystrybutor

Boni Fratres Pharmaceutical Sp. z o. o. 
ul. Krakowska 50/4 
31-066 Kraków

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.