Polpharma 0,9% NaCl, sterylny roztwór do stosowania zewnętrznego, 120 ampułek po 5 ml

Wyrób medyczny z 0,9% NaCl do inhalacji, przemywania oczu oraz nosa.

Dostępny
38,89

O produkcie: Polpharma 0,9% NaCl, sterylny roztwór do stosowania zewnętrznego, 120 ampułek po 5 ml

100011412

Opis

Wyrób medyczny Polpharma 0,9% NaCl to sterylny roztwór chlorku sodu przeznaczony do stosowania zewnętrznego u niemowląt, dzieci oraz dorosłych.

Właściwości

Polpharma NaCl 0,9% to sterylny roztwór chlorku sodu, bez konserwantów, przeznaczony do stosowania zewnętrznego u niemowląt, dzieci oraz dorosłych w celu nawilżenia nawet bardzo wrażliwych miejsc takich jak oczy, błona śluzowa nosa, oczyszczanie uszu oraz usuwania mechanicznego ciał obcych z oczu i ran. Produkt może być również stosowany do inhalacji w aerozoloterapii. W przypadku takiego stosowania wyrób medyczny Polpharma 0,9% NaCl przywraca wilgoć błonom górnych dróg oddechowych dotkniętych przez suchość z powodu klimatu, infekcji dróg oddechowych, podróży. Ma korzystne działanie w różnych stanach klinicznych poprzez nawilżenie dróg oddechowych.

Skład

1 ml roztworu zawiera 9 mg chlorku sodu oraz wodę.

Roztwór nie zawiera substancji konserwujących.

Przeznaczenie

Do stosowania zewnętrznego u niemowląt, dzieci oraz dorosłych.

Ostrzeżenia

Nie stosować do iniekcji. Pacjenci z chorobami przewlekłymi, szczególnie z chorobami układu oddechowego, zastosowanie wyrobu w formie inhalacji bezwzględnie powinni konsultować z lekarzem. Roztwór należy zużyć bezpośrednio po otwarciu pojemnika.Nie wykorzystany roztwór nie nadaje się do ponownego użycia. Nie należy stosować wyrobu, jeśli ampułka jest uszkodzona, a roztwór nie jest przezroczysty. Przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci. Przechowywać w temperaturze poniżej 25°C.

Dystrybutor

ZAKŁ. FARMACEUTYCZNE POLPHARMA S.A.

Producent

POLPHARMA S.A.

Typ produktu

Wyrób medyczny

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.