Pregna DHA, suplement diety, 30 kapsułek

Marka: PREGNA
Dostępny
21,99
Darmowa dostawa od 199,00 zł

O produkcie

100004607

Pregna DHA to suplement diety dla kobiet w ciąży i mam karmiących piersią. Jest źródłem DHA - cennego kwasu omega-3, otrzymanego przy użyciu technologii PureMax, będącego podstawowym budulcem mózgu dziecka, który odpowiada za jego prawidłowy rozwój.Pregna DHA zawiera DHA, które pochodzi z wysoko oczyszczonego oleju tłustych ryb morskich, w związku z czym stanowi najlepsze i bezpieczne źródło tego istotnego składnika diety. Zawiera olej w postaci trójglicerydów (TG). Dowiedziono, że DHA z ponownie estryfikowanych trójglicerydów (rTG) ma ponad dwukrotnie wyższą biodostępność niż z powszechnie stosowanych estrów etylowych (EE).

*****

Ostrzeżenia

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Prowadzenie zdrowego trybu życia i stosowanie zrównoważonej diety jest niezbędne dla zachowania prawidłowego stanu zdrowia. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.
*****

Producent

VERCO S.A.
Ul. Skwer Stefana Kardynała Wyszyńskiego 5 lok. 6U
01-015 Warszawa
*****

Przeznaczenie

Kobiety w ciąży i karmiące piersią
*****

Skład

Składniki: olej rybi (źródło DHA, przeciwutleniacz – mieszanina tokoferoli), żelatyna, substancja utrzymująca wilgoć – glicerol
*****

Jak stosować

1-2 kapsułki
*****

Tabela

Składnik 1 kapsułka 2 kapsułki
DHA (kwas dokozaheksaenowy z oleju rybiego) 300 mg 600 mg
*****

Waga

22,65 g netto
*****

Właściwości

Kwas tłuszczowy omega-3, DHA, ma wpływ na rozwój mózgu płodu oraz niemowląt karmionych piersią. Jest on podstawowym budulcem mózgu dziecka, który odpowiada za jego prawidłowy rozwój. Do czasu porodu dziecko pobiera niezbędne ilości DHA z organizmu matki, po porodzie nowo narodzone dziecko otrzymuje je wraz z jej pokarmem. Stąd większe zapotrzebowanie na ten składnik wśród kobiet w ciąży i mam karmiących piersią. Odpowiednia suplementacja DHA jest szczególnie istotna w przypadku diety ubogiej w ryby, gdyż organizm sam nie potrafi wytworzyć dostatecznej ilości tej substancji.
*****

Dzienne spożycie


*****

drmaxBrand

3691

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.