Pro Perio

  (2)

Pro Perio to seria preparatów do higieny jamy ustnej stworzonych przez polską firmę Vitaprodukt, znaną pod brandem „Biała perła”. Firma o ponad 25-letniej obecności na rynku wciąż udoskonala swoje produkty, wśród których można znaleźć m.in. pasty do zębów wspierających zdrowie zębów oraz dziąseł.

Sortuj według

  Pro Perio – higiena jamy ustnej na najwyższym poziomie

  Mówi się, że zdrowe zęby i dziąsła to podstawa pięknego uśmiechu, a także prawidłowego funkcjonowania całego organizmu. Aby tak się jednak stało, ważne jest kierowanie się podstawowymi zasadami higieny jamy ustnej i korzystanie ze sprawdzonych produktów, które są w pełni bezpieczne dla zębów oraz dziąseł. Doskonałą propozycją pod tym względem są preparaty do higieny jamy ustnej Pro Perio, które charakteryzują się innowacyjnym składem i wykorzystaniem nowoczesnych rozwiązań łączących formuły enzymatyczne ze składnikami inspirowanymi naturą.

  Pro Perio to przede wszystkim enzymatyczno-ziołowe pasty do zębów, które przyjmują postać delikatnego żelu, który nie podrażnia szkliwa oraz dziąseł. Pasty do zębów Pro Perio z jednej strony usuwają płytkę nazębną nagromadzoną na powierzchni zębów, a z drugiej pomagają wybielić zęby, równocześnie wzmacniając dziąsła. Dodatkowym atutem jest fakt, że produkty Pro Perio odświeżają oddech i gwarantują wielogodzinne uczucie komfortu w jamie ustnej.

  Pasty do zębów Pro Perio – wyjątkowy skład na bazie dobrodziejstw natury

  Flagowym produktem w ofercie Pro Perio jest Pro Perio, pasta do zębów, zdrowe dziąsła. Jej oryginalna formuła gwarantuje kompleksową ochronę dziąseł oraz trzykierunkowe działanie: bakteriostatyczne, wybielające i odświeżające. Wśród składników aktywnych tworzących recepturę pasty do zębów Pro Perio wymienić należy:

  • Enzymy, które ograniczają i utrudniają nadmierny rozwój bakterii odpowiedzialnych za stany zapalne jamy ustnej,
  • Wyciąg z szałwii lekarskiej i bisabolol (składnik aktywny rumianku), które działają kojąco i wzmacniająco na dziąsła,
  • Xylitol, który chroni zęby przed szkodliwym działaniem kwasów cukrowych,
  • Fluorek zapewniający wysoką ochronę przed próchnicą i ubytkami.