Probio Femina Dr.Max, suplement diety, 30 kapsułek

Linia produktów: Probiotics

Suplement diety ze szczepami bakterii kwasu mlekowego i cynkiem.

Dostępny
33,74

O produkcie: Probio Femina Dr.Max, suplement diety, 30 kapsułek

100018620

Opis

Suplement diety zawierający szczepy bakterii kwasu mlekowego (Lactobacillus rhamnosus Rosell®-343,Lactobacillus reuteri HA-188) oraz cynk.


Właściwości

Preparat zawiera 2 szczepy bakterii kwasu mlekowego (Lactobacillus rhamnosus Rosell®-343, Lactobacillus reuteri HA-188) oraz cynk. Cynk pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego, przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu makroskładników odżywczych, pomaga w utrzymaniu prawidłowej płodności i prawidłowych funkcji rozrodczych.


Tabela

Każda kapsułka zawiera: 1 kaps. 2 kaps. %RWS*/1 kaps. %RWS*/2kaps.
Bakterie kwasu mlekowego
L. rhamnosus Rosell®-343, L. reuteri HA-188
5 × 109 CFU*** 10 × 109 CFU*** ** **
Cynk 5 mg 10 mg 50 100

* Referencyjnej wartości spożycia.
** Nie okreslono.
***W momencie produkcji; pod koniec okresu ważności produktu przechowywanego zgodnie z zaleceniami przyjmuje się w sumie 1×109 CFU w jednej kapsułce.CFU = Colony Forming Units, tj. jednostki tworzace kolonie.


Skład

Składniki: Skrobia (ziemniaczana), bakterie kwasu mlekowego (Lactobacillus rhamnosus Rosell®-343, Lactobacillus reuteri HA-188), kapsułka [stabilizator (hydroksypropylometyloceluloza)], tlenek cynku, substancja przeciwzbrylająca (sole magnezowe kwasów tłuszczowych), przeciwutleniacz (kwas askorbinowy).


Jak stosować

Doustnie.

Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia: 2 kapsułki dziennie.

Ostrzeżenia

Przechowywać w suchym i ciemnym miejscu, w temperaturze od 5 °C do 25 °C. Przechowywanie w lodówce pomaga zachować trwałość produktu. Chronić przed bezposrednim działaniem promieni słonecznych. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zróżnicowanego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia. Przechowywać w sposób niedostepny dla małych dzieci. Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci w wieku poniżej 12 lat. Produkt jest odpowiedni dla kobiet w ciąży i karmiacych piersią oraz w okresie menopauzy. Możliwa obecność mleka i soi.


Waga

Masa netto: 11,3 g


Dystrybutor

Dr. Max Sp. z o.o.,
ul. Krzemieniecka 60 a,
54-613 Wrocław

Producent

Dr. Max Pharma s.r.o.
Na Florenci 2116/15, Nove Mesto, 110 00 Praha 1, Republika Czeska

Typ produktu

Suplement diety

Linia produktów


Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.