Probiotyk Dr.Max, suplement diety, 20 kapsułek

Marka: DR.MAX
Dostępny
12,99
Darmowa dostawa od 200,00 zł

O produkcie

100010050

Suplement diety zawierający probiotyczne szczepy bakteryjne – bakterie kwasu mlekowego Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus rhamnosus, Bifidobacterium lactis i Lactobacillus plantarum.

Dystrybutor

Dr.Max Sp. z o.o.,
ul. Krzemieniecka 60 a,
54-613 Wrocław

Ostrzeżenia

Produkt może być przechowywany w temperaturze pokojowej od 5 do 25 stopni C. jednak zalecane jest przechowywanie w lodowce dla zachowania optymalnej trwałości produktu (2-8 stopni C). Chronić przed wilgocią i bezpośrednim działaniem promieni słonecznych. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zróżnicowanego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci w wieku poniżej 3 roku życia.

Producent

Dr.Max Pharma s.r.o.
Na Florenci 2116/15, Nove Mesto, 110 00 Praha 1, Republika Czeska

Skład

Składniki: Maltodekstryna, składniki kapsułki (hypromeloza, barwnik: dwutlenek tytanu), Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus rhamnosus, Bifidobacterium lactis, Lactobacillus plantarum, substancja przeciwzbrylająca (sole magnezowe kwasów tłuszczowych).

Jak stosować

Kapsułki należy popić zimnym napojem. Zaleca się spożywanie produktu rano, przed lub podczas posiłku, popijając zimnym mlekiem lub poprzez wymieszanie zawartości kapsułki z jogurtem. Nie należy popijać kwaśnymi napojami, takimi jak sok pomarańczowy.

Tabela

Każda kapsulka zawiera: CFU w 1 kapsułce* CFU w 2 kapsułkach* %RWS**/2 kapsułki
Bakterie kwasu mlekowego 4 miliardy 8 miliardów -
Lactobacillus acidophilus 0,4 mld 0,8 mld -
Lactobacillus rhamnosus 1,2 mld 2,4 ml -
Bifidobacterium lactis 1,2 mld 2,4 mld -
Lactobacillus plantarum 0,4 mld 0,8 mld -


* w czasie produkcji; pod koniec okresu ważności produktu w rekomendowanych warunkach przechowywania przyjmuje się w sumie 2,4 mld CFU w jednej kapsułce
** %RWS referencyjna wartość spożycia


Waga

Masa netto: 9,9 g netto

Właściwości

Probiotyk zawiera probiotyczne szczepy bakteryjne – bakterie kwasu mlekowego Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus rhamnosus, Bifidobacterium lactis i Lactobacillus plantarum. Zgodnie z definicją probiotyku według Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) 2001 są to „żywe mikroorganizmy, które po spożyciu w odpowiednich ilościach przynoszą korzyści zdrowotne gospodarzowi”. Zastosowana w produkcie kapsułka jest pochodzenia roślinnego, może być spożywana przez wegetarian.

Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia: 1-2 kapsułki dziennie.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.