Profertil Female, 28 tabletek + 28 kapsułek

Dostępny
228,99

O produkcie: Profertil Female, 28 tabletek + 28 kapsułek

100009624

Opis

Produkt przeznaczony do postępowania dietetycznego u kobiet z zespołem policystycznych jajników (PCOS) pragnących zajść w ciążę.

Skład

tabletka: maltodekstryna, wyciąg z korzenia lukrecji, substancja wypełniająca (celuloza mikrokrystaliczna), naturalna witamina E, koenzym Q10, substancja glazurująca (hydroksymetylopropyloceluloza), substancje przeciwzbrylające (dwutlenek krzemu, kwas stearynowy, sole magnezowe kwasów tłuszczowych), barwniki (dwutlenek tytanu, tlenek żelaza), wyciąg z zielonej herbaty, gliceryna, kwas foliowy, selenian sodu.

kapsułka miękka: skoncentrowany olej z ryb, otoczka kapsułki; żelatyna, glicerol.


Jak stosować

Doustnie, podczas lub po posiłku. Najlepiej zawsze przyjmować tabletkę z kapsułką.

Dzienne spożycie

1 kapsułka i 1 tabletka dziennie.

Ostrzeżenia

Produkt przyjmowany pod nadzorem lekarza.Przed pierwszym użyciem lub po zmianie zalecenia stosowanie należy skonsultować z lekarzem.Nie jest odpowiedni jako jedyne źródło pożywienia.Produkt nie jest przeznaczony do stosowania pozajelitowego.Przechowywać w miejscu suchym i chłodnym, w sposób niedostępny dla dzieci.Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zrównoważonego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia.

Producent

LENUS PHARMA

Typ produktu

Środek spożywczy specjalnego przeznaczenia żywieniowego

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.