Propolis, 3%, suplement diety, aerozol doustny, 20 ml

Suplement diety z aerozolem doustnym, zawiera wyciąg z propolisu.

Dostępny
10,94

O produkcie: Propolis, 3%, suplement diety, aerozol doustny, 20 ml

100007764

Opis

PROPOLIS aerozol 3% - suplement diety.

Właściwości

Substancja aktywną produktu jest etanolowy wyciąg z propolisu (kitu pszczelego), naturalnej substancji pozyskiwanej przez pszczoły z roślin. Propolis jest substancją złożoną, zawiera ponad 250 związków. Do składników biologicznie aktywnych zaliczają się związki fenolowe, alkohole oraz flawonoidy.

Skład

alkohol etylowy, woda, propolis (kit pszczeli). Zawartość propolisu: 3% (25 mg/ml) Zawartość etanolu: max.60% vol.

Dzienne spożycie

Dwie dozy aerozolu doustnie. Stosować 3 razy dziennie.

Ostrzeżenia

Preparat zawiera max.60%vol. etanolu. Może osłabiać zdolność kierowania pojazdami mechanicznymi i obsługę maszyn będących w ruchu. Kobiety w ciąży mogą przyjmować preparat po konsultacji z lekarzem. Nie stosować u osób uczulonych na produkty pszczele. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji. Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka. Suplement diety nie może być stosowany jak substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Przechowywać w temperaturze pokojowej. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.Chronić od wilgoci i światła.

Producent

Farmapia sp. z o.o.

Typ produktu

Suplement diety

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.