Propolis Forte Spray, płyn do rozpylania w jamie ustnej, 20 ml

Łagodzący podrażnienia oraz przeciwbakteryjny spray do jamy ustnej.

Dostępny
19,60

Klienci kupili również

O produkcie: Propolis Forte Spray, płyn do rozpylania w jamie ustnej, 20 ml

100014910

Opis

Propolis Forte Spray - płyn do rozpylania w jamie ustnej, pielęgnuje i łagodzi podrażnienia.

Właściwości

Preparat powstał z myślą o osobach, które zmagają się ze stanami zapalnymi w obrębie jamy ustnej. Może być stosowany m.in. w przypadku bakteryjnych lub grzybiczych infekcji jamy ustnej oraz gardła. Sprawdzi się także jako wsparcie przy łagodzeniu stanów zapalnych gardła w okresie przeziębienia czy grypy. Propolis Forte Spray zawiera składniki aktywne o właściwościach kojących i przyczyniających się do łagodzenia podrażnień. Są to:

  • propolis – substancja żywiczna pochodzenia naturalnego, zbierana przez pszczoły; wykazuje właściwości antybakteryjne i przeciwgrzybicze; wspiera regenerację tkanek oraz błon śluzowych jamy ustnej i gardła,
  • olejek pomarańczowy (Citrus Aurantium Dulcis Oil) – powstaje w procesie ekstrakcji skórki pomarańczowej; wykazuje właściwości antyoksydacyjne oraz antyseptyczne,
  • olejek miętowy (Mentha Arvesis Oil) – wspiera działanie antyseptyczne; przyczynia się do łagodzenia podrażnień.

Propolis Forte Spray ma postać wygodnego w użyciu sprayu przeznaczonego do rozpylania w jamie ustnej. Taka forma pozwala na precyzyjne odmierzenie odpowiedniej porcji preparatu w celu złagodzenia objawów.

Jak działa Propolis Forte Spray?

Jest to preparat, który zawiera składniki aktywne przyczyniające się do łagodzenia objawów ze strony jamy ustnej. Odpowiadają za nawilżenie błon śluzowych i wspomagają ich regenerację.

Kiedy stosować Propolis Forte Spray?

Preparat możesz stosować wspomagająco w przypadku podrażnień, obrzęków oraz zaczerwienienia gardła oraz błon śluzowych jamy ustnej.

Jak długo można stosować Propolis Forte Spray?

Producent nie podaje informacji dotyczących czasu trwania kuracji za pomocą preparatu Propolis Forte Spray. Dlatego skonsultuj się z lekarzem, aby ustalić okres aplikowania tego środka.

Czy stosowanie Propolis Forte Spray w ciąży jest bezpieczne?

Producent nie podaje informacji odnośnie do stosowania preparatu Propolis Forte Spray w okresie ciąży. Pamiętaj jednak, że płyn ten zawiera 0,5 ml alkoholu etylowego, dlatego lepiej powstrzymaj się z jego aplikowaniem. W razie wątpliwości możesz też skonsultować się z lekarzem.


Skład INCI

Glycerin, Alcohol, Aqua, Propolis, Citrus Aurantium Dulcis Oil, Mentha Arvensis Oil.
Alcochol max 25% obj.

Jak stosować

Rozpylać w jamie ustnej 1-3 dozy preparatu 4 razy dziennie lub w miarę potrzeby. 1 doza dostarcza 165 mg ekstraktu propolisowego.

Przeznaczenie

Spray działa pomocniczo:
- w nieżytach górnych dróg oddechowych;
- w infekcjach bakteryjnych i grzybiczych jamy ustnej;
- w stanach zapalnych, podrażnieniach jamy ustnej i gardła towarzyszących grypie, przeziębieniom (infekcjom kataralnym).

Ostrzeżenia

Nie stosować u osób uczulonych na propolis lub którykolwiek składnik preparatu.
W dziennej porcji produktu zawarte jest 0,5 ml alkoholu etylowego.
Nie stosować u dzieci.

Pojemność

Objętość netto 20 ml.

Producent

Farmina sp. z o.o.
ul. Lipska 44
30-721 Kraków

Typ produktu

Kosmetyk

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.