Prorectal, emulsja, 30 ml

Dostępny
32,38

O produkcie

100017999

Delikatna i hydrofilową emulsją, którą można stosować jako środek wspomagający w leczeniu objawów hemoroidów wewnętrznych i zewnętrznych oraz podrażnień okolic odbytu.

Właściwości

Emulsja ProRectal tworzy fizyczną barierę chroniącą okolice odbytu i ogranicza ryzyko kolonizacji bakterii oraz kontaktu z zanieczyszczeniami środowiska, które mogą zaostrzać stan hemoroidalny.

Skład

woda, olej roślinny, parafina płynna, wazelina, ceteareth-20, alcohol cetearylowy, hydrolizat uwodornionej skrobi, olej ze słodkich migdałów, alcohol izostearylowy, stearynian peg-75, stearynian glycerylu, glikol propylenowy, dimetikon, stearynian peg-8, laurynian izodecylu, ekstrakt z nasion kasztanowca zwyczajnego, glycyryzynian dipotasowy, alkohol benzylowy, fenoksyetanol, alkohol oleilowy, ekstrakt z wąkroty azjatyckiej, uwodorniona lecytyna, sorbinian potasu, glicyretynian stearylu, maltodextryna, alantoina, parafina, disodium edta, ekstarkt z pieprzu syczuańskiego, kwas mlekowy, glikol butylowy, laureth-3, hydroksyetylocelulosa, tokoferol, ester cetylowy dipeptydu-1 acetylowego

Jak stosować

ProRectal emulsja aplikuje się do odbytu i w okolicy odbytu w celu złagodzenia dolegliwości związanych z hemoroidami i podrażnieniem odbytu.

ZASTOSOWANIE ZEWNĘTRZNE:

W przypadku odczuwania dyskomfortu w okolicach odbytu, za pomocą palca nanieść niewielką ilość ProRectal i delikatnie wmasować. Produkt może być stosowany również w celu ułatwienia wypróżniania (należy zawsze dokładnie umyć podrażniony rejon oraz ręce przed i po zastosowaniu produktu).

ZASTOSOWANIE WEWNĘTRZNE:

ProRectal jest wyposażony w specjalny aplikator nakręcany na tubkę, który ułatwia umieszczenie produktu w odbycie.

Stosować maksymalnie 3-4 razy dziennie, w zależności od potrzeb.

W celu zapobiegania podrażnieniom odbytu i pękaniu skóry można stosować ProRectal raz dziennie.

Ostrzeżenia

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników. W wypadku wątpliwości nanieś niewielką ilość produktu na wewnętrzną stronę ramienia. Jeśli pojawią się drażniące czerwone plamy - nie aplikuj preparatu. Nie spożywać. Zawsze, przed i po aplikacji należy dokładnie umyć ręce. Jeżeli po 30 dniach od pierwszej aplikacji objawy nie ustąpią, nasilą się lub wystąpi odczyn alergiczny należy skonsultować się z lekarzem.

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.