Pureo Health Witaminy ADEK Forte suplement diety krople, 30 ml

Dostępny
45,39

O produkcie: Pureo Health Witaminy ADEK Forte suplement diety krople, 30 ml

100038904

Opis

Pureo Health Witaminy ADEK Forte suplement diety krople 30 ml to preparat, który zawiera kompleks witamin A, D, E i K rozpuszczonych w oliwie z oliwek extra virgin tłoczonej na zimno. Produkt jest przeznaczony dla osób dorosyłych, uzupełnia dietę w witaminy A, D, E i K.


Właściwości

  • Kompleks witamin A, D, E i K w postaci kropli.
  • Dla osób dorosłych.
  • Uzupełnia dietę w witaminy A, D, E i K.
  • Produkt odpowiedni dla wegetarian
  • Bez glutenu, bez laktozy i bez soi. 

Witaminy ADEK junior to kompleks witamin A, D, E i K rozpuszczonych w oliwie z oliwek extra virgin tłoczonej na zimno. Witamina A pomaga w zachowaniu zdrowej skóry oraz w utrzymaniu prawidłowego widzenia. Przyczynia się również do utrzymania prawidłowego metabolizmu żelaza, odgrywa rolę w procesie specjalizacji komórek oraz pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego. Witamina D pomaga w prawidłowym wchłanianiu wapnia i fosforu, w utrzymaniu odpowiedniego poziomu wapnia we krwi, w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni oraz w utrzymaniu zdrowych kości, zębów. Witamina E pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym. Witamina K (Mk7) pomaga w utrzymaniu zdrowych kości oraz przyczynia się do prawidłowego krzepnięcia krwi.

Witaminy A, D, E, K należą do substancji rozpuszczalnych w tłuszczach, dlatego ich nośnikiem jest oliwa z oliwek extra virgin, która pomaga w ich prawidłowym wchłanianiu. 


Tabela

Składniki w porcji dziennej 

3 krople 

Witamina A 

800,00 µg (100% RWS)* 

Witamina D 

100 µg/4000 IU (2000% RWS)* 

Witamina E 

12 mg (100% RWS)* 

Witamina K 

75 µg (100% RWS)* 

*RWS – Referencyjne Wartości Spożycia 


Skład

Składniki: oliwa z oliwek extra virgin; witamina E (octan-d-alfa-tokoferylu); witamina K (menachinon); witamina D (cholekalcyferol); witamina A (palmitynian retinylu). 


Jak stosować

Spożywać doustnie 3 krople dziennie lub dodając do zimnego posiłku np. sałatki. Przed użyciem wstrząsnąć.


Dzienne spożycie

Zalecana porcja dzienna to 3 krople. 


Przeznaczenie

Suplementacja diety w składniki aktywne produktu.


Ostrzeżenia

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników. Produkt dla dorosłych. Spożywania produktu nie zaleca się kobietom w ciąży i karmiącym piersią. Produkt nie powinien być spożywany przez osoby przyjmujące środki przeciwzakrzepowe zawierające antagonistów witaminy K (np. warfaryna i acenokumarol). Przed zastosowaniem wskazane jest wykonanie badania 25-(OH)D we krwi oraz konsultacja wyniku badania z lekarzem lub farmaceutą. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Ważne jest prowadzenie zdrowego trybu życia i zrównoważonego sposobu żywienia.

Chronić przed światłem. Przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci. 


Waga

30 ml netto (280 porcji dziennych) 


Dystrybutor

Tradix Group Sp. z o.o. 
Ul. Grzybowska 87 
00-844 Warszawa 


Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.