Pureo Health Witaminy ADEK Junior suplement diety krople, 30 ml

Dostępny
40,79
Darmowa dostawa od 229,00 zł

O produkcie

100038903

Pureo Health Witaminy ADEK Junior suplement diety krople 30 ml to preparat, który zawiera kompleks witamin A, D, E i K rozpuszczonych w oliwie z oliwek extra virgin tłoczonej na zimno. Produkt jest przeznaczony dla dzieci od 4 roku życia, uzupełnia dietę w witaminy A, D, E i K.

Właściwości

  • Kompleks witamin A, D, E i K w postaci kropli.
  • Dla dzieci od 4 roku życia.
  • Uzupełnia dietę w witaminy A, D, E i K.
  • Produkt odpowiedni dla wegetarian
  • Bez glutenu, bez laktozy i bez soi. 

Witaminy ADEK junior to kompleks witamin A, D, E i K rozpuszczonych w oliwie z oliwek extra virgin tłoczonej na zimno. Witamina A pomaga w zachowaniu zdrowej skóry oraz w utrzymaniu prawidłowego widzenia. Przyczynia się również do utrzymania prawidłowego metabolizmu żelaza, odgrywa rolę w procesie specjalizacji komórek oraz pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego. Witamina D pomaga w prawidłowym wchłanianiu wapnia i fosforu, w utrzymaniu odpowiedniego poziomu wapnia we krwi, w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni oraz w utrzymaniu zdrowych kości, zębów. Witamina E pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym. Witamina K (Mk7) pomaga w utrzymaniu zdrowych kości oraz przyczynia się do prawidłowego krzepnięcia krwi.

Witaminy A, D, E, K należą do substancji rozpuszczalnych w tłuszczach, dlatego ich nośnikiem jest oliwa z oliwek extra virgin, która pomaga w ich prawidłowym wchłanianiu. 

Tabela

Składniki w porcji dziennej 

1 kropla 

2 krople 

Witamina A 

300,00 µg (38% RWS)* 

600,00 µg (75% RWS)* 

Witamina D 

10 µg/400 IU (200% RWS)* 

20 µg/800 IU (400% RWS)* 

Witamina E 

4 mg (33% RWS)* 

8 mg (66% RWS)* 

Witamina K 

20 µg (27% RWS)* 

75 mg (53% RWS)* 

*RWS – Referencyjne Wartości Spożycia

Skład

Składniki: oliwa z oliwek extra virgin; witamina E (octan-d-alfa-tokoferylu); witamina K (menachinon); witamina D (cholekalcyferol); witamina A (palmitynian retinylu). 

Jak stosować

Spożywać doustnie w trakcie posiłku:- 1 kropla - dzieci od 4 do 9 roku życia, - 2 krople - młodzież od 10 do 18 roku życia. Przed użyciem wstrząsnąć.

Dzienne spożycie

Zalecana porcja dzienna to 1-2 krople.

Przeznaczenie

Suplementacja diety w składniki aktywne produktu.

Ostrzeżenia

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników. Przed zastosowaniem wskazane jest wykonanie badania 25-(OH)D we krwi oraz konsultacja wyniku badania z lekarzem lub farmaceutą. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Ważne jest prowadzenie zdrowego trybu życia i zrównoważonego sposobu żywienia. 

Chronić przed światłem. Przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci. 

Waga

30 ml netto (425-850 porcji dziennych) 

Dystrybutor

Tradix Group Sp. z o.o. 
Ul. Grzybowska 87 
00-844 Warszawa 

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.