Peha-Soft Nitrile, rękawiczki diagnostyczne nitrylowe bezpudrowe, białe, rozmiar L, 100 sztuk

Dostępny
56,33

O produkcie

100015589

Peha-soft® nitrile white bezpudrowa to delikatne, białe, medyczne i ochronne nitrylowe rękawiczki diagnostyczne w rozmiarze L.

Właściwości

Peha-soft® nitrile white bezpudrowa to delikatna i ochronna nitrilowa rękawica diagnostyczna w rozmiarze L.

Bezlateksowa rękawiczka diagnostyczna, będąca sprzętem ochrony osobistej, wykonana z miękkiej gumy nitrylowej, bezpudrowa, pokryta wewnątrz powłoką polimerową ułatwiającą zakładanie; teksturowana powierzchnia palców zapewnia optymalną przyczepność; bardzo elastyczna, odporna na rozdarcie; zapewnia doskonałe dopasowanie i wysoką wrażliwość dotykową; uniwersalny kształt pasujący na prawą i lewą dłoń.

Wytrzymała jednorazowa rękawiczka do zastosowania we wszystkich obszarach, w których pracownicy są szczególnie narażeni na zanieczyszczenia. Szczególnie odpowiednia dla osób ze skłonnością do alergii na lateks lub dla osób u których występują reakcje nadwrażliwości na puder zawarty w rękawicy. Peha-soft® nitrile white jest wyrobem medycznym przygotowanym zgodnie z Normą Europejską EN 455 jest także Sprzętem ochrony osobistej zgodnie z Normą Europejską EN 374. Jest odpowiednia do pracy z cytostatykami i chemikaliami. Może być stosowana w bezpośrednim kontakcie z żywnością. AQL 1,0.
 

Waga

100 sztuk

Producent

HARTMANN PAUL A.G.

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.