Peha-Soft Nitrile , rękawiczki diagnostyczne nitrylowe bezpudrowe, białe, rozmiar M, 100 sztuk

Nitrylowe bezpudrowe rękawiczki diagnostyczne białe w rozmiarze M.

Dostępny
64,96
Maksymalna dozwolona ilość: 1 szt.

O produkcie: Peha-Soft Nitrile , rękawiczki diagnostyczne nitrylowe bezpudrowe, białe, rozmiar M, 100 sztuk

100015590

Opis

Peha-soft® nitrile white bezpudrowa to delikatne, białe, medyczne i ochronne nitrylowe rękawiczki diagnostyczne w rozmiarze M.


Właściwości

Peha-soft® nitrile white bezpudrowa to delikatne, białe, medyczne i ochronne nitrylowe rękawiczki diagnostyczne w rozmiarze M.

Bezlateksowa rękawiczka diagnostyczna, będąca sprzętem ochrony osobistej, wykonana z miękkiej gumy nitrylowej, bezpudrowa, pokryta wewnątrz powłoką polimerową ułatwiającą zakładanie; teksturowana powierzchnia palców zapewnia optymalną przyczepność; bardzo elastyczna, odporna na rozdarcie; zapewnia doskonałe dopasowanie i wysoką wrażliwość dotykową; uniwersalny kształt pasujący na prawą i lewą dłoń.

Wytrzymała jednorazowa rękawiczka do zastosowania we wszystkich obszarach, w których pracownicy są szczególnie narażeni na zanieczyszczenia. Szczególnie odpowiednia dla osób ze skłonnością do alergii na lateks lub dla osób u których występują reakcje nadwrażliwości na puder zawarty w rękawicy. Peha-soft® nitrile white jest wyrobem medycznym przygotowanym zgodnie z Normą Europejską EN 455 jest także Sprzętem ochrony osobistej zgodnie z Normą Europejską EN 374. Jest odpowiednia do pracy z cytostatykami i chemikaliami. Może być stosowana w bezpośrednim kontakcie z żywnością. AQL 1,0.
 


Waga

100 sztul

 


Dystrybutor

HARTMANN PAUL A.G.

Producent

HARTMANN PAUL A.G.


Typ produktu

Wyrób medyczny

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.