Respro

  (10)

Marka Respro powstała w 1993 r. Specjalizuje się w produkcji masek o działaniu antysmogowym przeznaczonych do codziennego użytku. Produkty tej brytyjskiej firmy dystrybuuje się w 26 krajach. Ich jakość potwierdzają liczne certyfikaty oraz zgodność z dyrektywami unijnymi.

Sortuj według

Maski Respro to skuteczna ochrona przed smogiem!

Maski Respro skutecznie zatrzymują substancje występujące w smogu i dodatkowo zabezpieczają przed dymem tytoniowym oraz drobnymi pyłkami występującymi w powietrzu. Produkty posiadają filtry przystosowane do samodzielnej wymiany, a ponadto wykonano je z bezpiecznych materiałów. Artykuły nadają się do stosowania na co dzień. Maski antysmogowe poleca także fanom aktywności fizycznej – wyroby wyposażono w zawory Powa Elite odprowadzające dwutlenek węgla i parę wodną, co ułatwia oddychanie.

Maski antysmogowe Respro – trwałość i komfort użytkowania

Artykuły posiadają starannie wyprofilowany kształt. Elementy stałe wytworzono z odmian aluminium. Dzięki temu modele odznaczają się niewielką wagą i dużą wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne. Maska antysmogowa Respro jest również wygodna w użytkowaniu. Posiada otwory wydechowe, a jej powłoka składa się z neoprenu. Do zalet produktów zaliczają się też specjalnie zaprojektowane szwy chroniące skórę przed otarciami oraz rzepy ułatwiające perfekcyjne dopasowanie do rozmiaru głowy.

Znajdź odpowiednią maskę antysmogową Respro!

W aptece znajdziesz różnorodne maski antysmogowe Respro. Ich cena zależy od przeznaczenia i zastosowanych technologii. W mieście doskonale sprawdzają się produkty z serii Cinqro, Techno oraz City,np. maska antysmogowa Respro CE Cinqro Black lub maska antysmogowa Respro CE Techno Black. Popularnością cieszą się także artykuły dla osób uprawiających sporty. W takich przypadkach poleca się m.in. linie Cinqro Camo lub Sportsta.