Revalid

  (1)

Revalid to szwajcarska marka należąca do grupy Ewopharm. Wytwarza specjalistyczne produkty do pielęgnacji włosów i paznokci. Receptury tych artykułów są tworzone we współpracy z niezależnymi instytutami badawczymi oraz dermatologami.

Sortuj według

  Revalid – unikalny skład, skuteczne działanie

  Szampony i tabletki na włosy Revalid wyróżniają się unikalną formułą. Skład kosmetyków i suplementów stanowi mieszankę substancji aktywnych, witamin oraz minerałów. Wyroby odznaczają się wysoką skutecznością – ich produkcja w całości odbywa się w Szwajcarii. Przed dopuszczeniem Revalidu na rynek wyroby poddaje się testom dermatologicznym. Cena artykułów zależy m.in. od wielkości opakowań.

  Tabletki Revalid – sposób na regenerację zniszczonych włosów

  Revalid wytwarza się w warunkach laboratoryjnych, korzystając z najnowszych technologii i osiągnięć naukowych. Kompozycja składników zawartych w tabletkach Revalidu pobudza wytwarzanie keratyny – naturalnego budulca włosów. Kapsułki stanowią ponadto kopalnię witamin z grupy B (wspierających wzrost włosów). Posiadają także cenne pierwiastki – żelazo, cynk, miedź. Zawierają również substancje o właściwościach odżywczych, takie jak wyciągi z prosa i kiełków pszenicy oraz drożdże piwne.

  Revalid – szeroki asortyment, kompleksowa pielęgnacja włosów

  Marka szczyci się tym, że  tworzy wyroby dostosowane do określonych potrzeb. Żeby pomóc w doborze właściwego asortymentu, kosmetyki i suplementy Revalid dystrybuuje się wyłącznie w aptekach. Portfolio produktów obejmuje m.in. Revalid szampon do włosów z proteinami, Revalid szampon przeciwłupieżowy zmniejszający łuszczenie się skóry, Revalid kapsułki wzmacniające włosy i paznokcie.