Revitanerw Max, suplement diety, 30 kapsułek

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

35,69
Darmowa dostawa od 229,00 zł

O produkcie

100036538

Suplement diety zawierający kwas alfa-liponowy oraz witaminę B1, które wspomagają prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego.

Właściwości

Kwas alfa-liponowy (ALA) jest nasyconym kwasem tłuszczowym o właściwościach przeciwutleniających. Łatwo wchłania się z przewodu pokarmowego. Egzogenny kwas alfa-liponowy może docierać do większości tkanek organizmu. Ma zdolność do przechodzenia przez barierę krew-mózg i akumuluje się w tkance nerwowej. Kwas alfa-liponowy rozpuszcza się w rozpuszczalnikach organicznych oraz w wodzie. Kwas alfa-liponowy oraz jego zredukowana postać - kwas dihydroliponowy wykazują zdolność do chelatowania (usuwania) jonów metali np. ołowiu.

Witamina B1 (tiamina) jako koenzym, uczestniczy w utrzymaniu prawidłowego metabolizmu energetycznego we wszystkich komórkach organizmu. Pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego oraz w utrzymaniu prawidłowej sprawności umysłowej (np. wpływa na funkcję mózgu i komórek nerwowych, które odpowiadają za koncentrację, zdolność uczenia i pamięć).

Tabela

Składniki 1 kapsułka %RWS
Kwas alfa-liponowy 600 mg -
Witamina B1 1,1 mg 100%

%RWS- Referencyjna Wartość Spożycia

Skład

Składniki: kwas alfa-liponowy, żelatyna, substancja wypełniająca (celuloza mikrokrystaliczna), substancja przeciwzbrylająca (sole magnezowe kwasów tłuszczowych), barwnik (dwutlenek tytanu), chlorowodorek tiaminy (witamina B1).
 

Jak stosować

Doustnie. 

Dzienne spożycie

 Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia: 1 kapsułka.

Przeznaczenie

Suplementacja diety w składniki aktywne preparatu. 

Ostrzeżenia

Przechowywać w suchym i ciemnym miejscu, w temperaturze od 5°C do 25°C. Chronić przed wilgocią i bezpośrednim działaniem promieni słonecznych. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zróżnicowanego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Dystrybutor

NEURAXPHARM ARZNEIMITTEL GMBH

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.