Revitanerw Max, suplement diety, 30 kapsułek

Dostępny
23,15
Darmowa dostawa od 200,00 zł

O produkcie

100017361

Suplement diety zawierający kwas alfa-liponowy oraz witaminę B1, które wspomagają prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego.

Producent

GLENMARK PHARMACEUTICALS SP. Z O.O.

Przeznaczenie

Uzupełnienie diety w składniki zawarte w produkcie.

Skład

Składniki: kwas alfa-liponowy, żelatyna, substancja wypełniająca (celuloza mikrokrystaliczna), substancja przeciwzbrylająca (sole magnezowe kwasów tłuszczowych), barwnik (dwutlenek tytanu), chlorowodorek tiaminy (witamina B1).

Jak stosować

Doustnie.

Tabela

Składniki 1 kapsułka %RWS
Kwas alfa-liponowy 600 mg -
Witamina B1 1,1 mg 100%

Właściwości

- Kwas alfa-liponowy (ALA) jest nasyconym kwasem tłuszczowym o właściwościach przeciwutleniających. Łatwo wchłania się z przewodu pokarmowego. Egzogenny kwas alfa-liponowy może docierać do większości tkanek organizmu. Ma zdolność do przechodzenia przez barierę krew-mózg i akumuluje się w tkance nerwowej. Kwas alfa-liponowy rozpuszcza się w rozpuszczalnikach organicznych oraz w wodzie. Kwas alfa-liponowy oraz jego zredukowana postać - kwas dihydroliponowy wykazują zdolność do chelatowania (usuwania) jonów metali np. ołowiu.

- Witamina B1 (tiamina) jako koenzym, uczestniczy w utrzymaniu prawidłowego metabolizmu energetycznego we wszystkich komórkach organizmu. Pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego oraz w utrzymaniu prawidłowej sprawności umysłowej (np. wpływa na funkcję mózgu i komórek nerwowych, które odpowiadają za koncentrację, zdolność uczenia i pamięć).

Dzienne spożycie

Dorośli: 1 kapsułka dziennie.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.