Rhin-Bac Fresh, sztyft pielęgnacyjno-odświeżający

Pielęgnacyjno-odświeżający sztyft z olejkami eterycznymi do ciała.

Dostępny
9,99
Maksymalna dozwolona ilość: 1 szt.

Klienci kupili również

Alternatywa od Dr. Maxa

O produkcie: Rhin-Bac Fresh, sztyft pielęgnacyjno-odświeżający

100004852

Opis

Sztyft pielęgnacyjno odświeżający z olejkami eterycznymi.

Właściwości

Rhin-Bac Fresh to sztyft pielęgnacyjno-odświeżający zawierający wkład nasączony mieszaniną olejków eterycznych. Produkt ma przyjemny zapach i pomaga uzyskać uczucie orzeźwienia, co przyczynia się do łatwiejszego oddychania. Może być stosowany jako łagodny środek pielęgnacyjny, np. przy dyskomforcie i uczuciu zatkanego nosa.

Sztyft Rhin-Bac Fresh nasączono olejkiem miętowym, eukaliptusowym, sosnowym i z drzewa herbacianego. W skład jednego olejku może wchodzić nawet kilkadziesiąt różnych związków, jednak przeważnie w każdym z nich występuje jeden dominujący składnik. Przykładowo w przypadku olejku miętowego pozyskiwanego z Mentha piperita jest to mentol, w olejku eukaliptusowym z Eucalyptus globulus — cyneol.

Jak działa Rhin-Bac Fresh?

Zastosowanie olejków eterycznych w produkcie Rhin-Bac Fresh sprawia, że sztyft pielęgnuje i odświeża.

Jak stosować Rhin-Bac Fresh?

Produkt Rhin-Bac Fresh jest przeznaczony do stosowania zewnętrznego. Po zdjęciu nakrętki przyłóż koniec sztyftu do otworów nosowych i kilkukrotnie wciągnij powietrze. Możesz używać Rhin-Bac Fresh wedle potrzeb przez okres dwóch tygodni.

Jakie są przeciwwskazania do stosowania Rhin-Bac Fresh?

Produkt  Rhin-Bac Fresh nie jest odpowiedni dla dzieci poniżej 7. roku życia, kobiet w ciąży, osób skłonnych do alergii, i chorujących na astmę. Zrezygnuj ze stosowania sztyftu w razie nadwrażliwości na którąkolwiek substancję czynną lub substancję pomocniczą produktu.


Skład INCI

Mentol 0,40g, Olejek miętowy 0,20g, Olejek eukaliptusowy 0,25g, Olejek sosnowy 0,10g, Olejek z drzewa herbacianego 0,05g

Jak stosować

Po zdjęciu nakrętki koniec sztyftu zbliżyć kolejno do otworów nosowych oraz kilkukrotnie wciągnąć powietrze. Sztyft można stosować kilkakrotnie w ciągu dnia przez okres 2 tygodni.

Ostrzeżenia

Nadwrażliwość na składniki preparatu.
Nie stosować u niemowląt i dzieci, kobiet w ciąży, osób skłonnych do alergii oraz u osób chorych na astmę i alergię.

Pojemność

1szt

Producent

P.P.F. Hasco-Lek S.A.

Typ produktu

Kosmetyk

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.