Rhodiola Rosea Premium, suplement diety, 30 kapsułek

Suplement diety w kapsułkach zawiera ekstrakt z różeńca górskiego.

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

25,99

O produkcie: Rhodiola Rosea Premium, suplement diety, 30 kapsułek

100011380

Opis

Suplement diety w postaci kapsułek, zawierający wysokiej jakości ekstrakt z różeńca górskiego (Rhodiola rosea L.), standaryzowany na 4% salidrozydu.

Właściwości

Różeniec górski (Rhodiola rosea L.) przyczynia się do zachowania optymalnej aktywności umysłowej i poznawczej. Wspiera organizm w przystosowaniu się do emocjonalnego stresu i wysiłku fizycznego oraz pomaga radzić sobie z indukowanymi przez stres objawami takimi jak ból głowy i zmęczenie. Ponadto korzystnie wpływa w przypadku trudności ze snem oraz wspiera potencję.

Tabela

1 kapsułka zawiera 100 mg ekstraktu różeńca górskiego (Rhodiola rosea L.), w tym 4 mg salidrozyd (4%)


Skład

Składniki: ekstrakt z korzenia różeńca górskiego (Rhodiola rosea L.), substancja wypełniająca – celuloza; substancje przeciwzbrylające – dwutlenek krzemu, sole magnezowe kwasów tłuszczowych; kapsułka (składniki otoczki: żelatyna, barwnik – E 171).

Jak stosować

W trakcie posiłku, popijając dużą ilością wody.

Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia: 1 kapsułka raz dziennie

Przeznaczenie

Preparat przeznaczony dla osób dorosłych, dążących do utrzymania optymalnej aktywności umysłowej i poznawczej. Szczególnie polecany osobom narażonym na przewlekły stres oraz osobom aktywnym fizycznie.

Ostrzeżenia

Nie należy przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia.Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.
Nie zaleca się stosowania u dzieci, kobiet w ciąży, karmiących piersią lub w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu. W okresie stosowania preparatu nie stosować leków uspokajających czy przeciwlękowych.
Przechowywać w suchych pomieszczeniach, w temperaturze pokojowej, w szczelnie zamkniętych opakowaniach. Chronić od wilgoci. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Producent

OLIMP LABORATORIES Sp. z o. o.
Pustynia 84F
39-200 Dębica

Typ produktu

Suplement diety

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.