RONNEY Hialuronic Complex Moisturizing nawilżająca odżywka do włosów suchych i zniszczonych, 1000 ml

Marka: RONNEY

Odżywka do włosów zniszczonych i suchych o działaniu silnie nawilżającym.

Dostępny
10,99

O produkcie: RONNEY Hialuronic Complex Moisturizing nawilżająca odżywka do włosów suchych i zniszczonych, 1000 ml

100051083

Opis

RONNEY Hialuronic Complex Moisturizing nawilżająca odżywka do włosów suchych i zniszczonych, 1000 ml przywraca włosom odpowiedni poziom nawilżenia, a przy tym sprawia, że są one idealnie wygładzone, wzmocnione, zregenerowane i pełne blasku.


Właściwości

  • Intensywnie pielęgnuje włosy suche i zniszczone.
  • Działanie nawilżające, odżywcze, wygładzające i dyscyplinujące.
  • Przywraca włosom gładkość, miękkość i naturalny połysk.
  • Zwiększa podatność włosów na układanie i stylizację.
  • Chroni włosy przed przesuszeniem i puszeniem się.
  • Naturalny skład.

Nawilżająca odżywka do włosów RONNEY Hialuronic Complex Moisturizing przynosi naturalne wsparcie włosom szorstkim, matowym i niezdyscyplinowanym, które puszą się podczas rozczesywania. Starannie opracowana formuła na bazie kwasu hialuronowego ma za zadanie kompleksowo nawilżyć, odżywić i zregenerować włosy, a także zwiększyć ich podatność na układanie. Odżywka dobrze rozprowadza się na włosach i chroni delikatną skórę głowy przed podrażnieniami.

Kwas hialuronowy, który stanowi kluczowy składnik odżywki do włosów marki RONNEY, wnika głęboko w strukturę włosów i sprawia, że są one gładkie, elastyczne, rozświetlone i dogłębnie nawilżone. Co ważne, kwas hialuronowy znakomicie pielęgnuje przesuszoną skórę głowy, przywracając jej optymalny poziom nawilżenia. W efekcie odżywka wzmacnia cebulki włosów, pobudza je do szybszego wzrostu i zabezpiecza przed nadmiernym wypadaniem. Produkt sprzedawany jest w ekonomicznym, litrowym opakowaniu.


Jak stosować

Porcję odżywki rozprowadź na całej długości włosów, zostaw na 2-3 minuty, a następnie obficie spłucz włosy.

Przeznaczenie

Ronney HIALURONIC Complex Moisturizing Conditioner to odżywka polecana do pielęgnacji włosów suchych i zniszczonych, które potrzebują dużej dawki nawilżenia.

Ostrzeżenia

Nie stosować w produktach dla dzieci poniżej 3 lat. Nie połykać. Spłukać dokładnie. Unikać kontaktu z oczami. W przypadku dostania się preparatu do oczu natychmiast przepłukać dużą ilością wody i skontaktować się z lekarzem. Stosować zgodnie ze sposobem użycia. Chronić przed dziećmi. Chronić przed dostaniem się do ust i nosa dziecka.

Pojemność

1000 ml netto

Producent

Giga Farm S.C.,
Helska 7,
70-834 Szczecin,
Polska


Typ produktu

Kosmetyk

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.