RONNEY Professional Conditioner Smoothing Silk Sleek odżywka wygładzająca, 1000 ml

Marka: RONNEY

Odżywka do włosów wygłądzająca z pielegnującym i wzmacniającym jedwabiem.

Dostępny
10,25

O produkcie: RONNEY Professional Conditioner Smoothing Silk Sleek odżywka wygładzająca, 1000 ml

100051089

Opis

RONNEY Professional Conditioner Smoothing Silk Sleek odżywka wygładzająca, 1000 ml jest polecana do włosów cienkich i matowych 1000 ml. Charakteryzuje się starannie dopracowanym składem, a dzięki zawartości protein jedwabiu zapewnia kompleksową pielęgnację.


Właściwości

RONNEY Professional Conditioner Smoothing Silk Sleek odżywka wygładzająca, 1000 ml jest polecana do włosów cienkich i matowych 1000 ml. Charakteryzuje się starannie dopracowanym składem, a dzięki zawartości protein jedwabiu zapewnia kompleksową pielęgnację.

  • Przywraca blask.
  • Poprawia kondycję włosów.
  • Nadaje kosmykom zdrowy wygląd.
  • Ułatwia rozczesywanie.
  • Jest wydajna.
  • Bardzo dobrze się spłukuje.

Odżywka wygładzająca do włosów RONNEY Professional Conditioner Smoothing Silk Sleek 1000 ml stanowi wyjątkową propozycję dla osób posiadających zniszczone i łamliwe kosmyki. Zawiera proteiny jedwabiu tworzące na włosach film. Dzięki temu substancja przylega do powierzchni kosmyków, zabezpieczając przed utratą wody. Dodatkowo wspomaga proces regeneracji włosów i zabezpiecza przed negatywnym wpływem szkodliwych czynników zewnętrznych, m.in. wiatru, mrozu, wysokich temperatur, promieni słonecznych.

Jedwab chroni również przed nadmiernym elektryzowaniem się włosów oraz ułatwia stylizację – zapobiega puszeniu kosmyków i sprawia, że stają się gładkie, sprężyste i miękkie w dotyku. Są także lekkie, elastyczne i podatne na układanie, co ułatwia tworzenie różnorodnych fryzur. Dodatkowo wygładza łuski włosów. Ponadto proteiny jedwabiu wzmacniają końcówki, zapobiegając ich rozdwajaniu. Sprawiają też, że włosy prezentują się zdrowo i pięknie. Marka RONNEY słynie z produkcji profesjonalnych kosmetyków, po które sięgają również doświadczeni fryzjerzy.


Jak stosować

Porcję odżywki rozprowadź na całej długości włosów, zostaw na 2-3 minuty, a następnie obficie spłucz włosy.

Przeznaczenie

Odżywka Ronney Smoothing Silk Sleek przeznaczona jest do włosów: suchych, cienkich, niezdyscyplinowanych i matowych

Ostrzeżenia

Nie stosować w produktach dla dzieci poniżej 3 lat. Nie połykać. Spłukać dokładnie. Unikać kontaktu z oczami. W przypadku dostania się preparatu do oczu natychmiast przepłukać dużą ilością wody i skontaktować się z lekarzem. Stosować zgodnie ze sposobem użycia. Chronić przed dziećmi. Chronić przed dostaniem się do ust i nosa dziecka.

Pojemność

1000 ml netto

Producent

Giga Farm S.C.,
Helska 7,
70-834 Szczecin,
Polska


Typ produktu

Kosmetyk

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.