Sanprobi 4 Enteric, suplement diety, 20 kapsułek

Dostępny
28,86
Darmowa dostawa od 229,00 zł

O produkcie

100019505

Zawiera unikalną kompozycję czterech szczepów bakterii probiotycznych w kapsułkach dojelitowych DRcapsTM – chroniących probiotyki przed działaniem kwasu solnego w żołądku i rozpuszczających się dopiero w jelitach.

Tabela

Składniki: 1 kapsułka
Lactococcus lactis Rosell® – 1058;
Lactobacillus casei Rosell® – 215;
Lactobacillus helveticus Rosell® – 52;
Bifidobacterium bifidum Rosell® – 71
1 x 109 CFU*

*CFU – jednostka tworząca kolonię

Skład

Składniki: nośnik – skrobia ziemniaczana; Lactococcus lactis Rosell® – 1058; Lactobacillus casei Rosell® – 215; Lactobacillus helveticus Rosell® – 52; Bifidobacterium bifidum Rosell® – 71; nośnik – sole magnezowe kwasów tłuszczowych; otoczka kapsułki: hydroksypropylometyloceluloza; guma gellan.

Całkowita liczba bakterii probiotycznych 1 x 109 CFU*/ kapsułkę.

Jak stosować

Kapsułki można przyjmować łącznie z posiłkiem lub na czczo. Należy połykać kapsułki w całości, popijając je wodą lub innym napojem o temperaturze pokojowej. Nie wolno otwierać, wysypywać zawartości, żuć ani kruszyć kapsułek. Jest to ważne, ponieważ kapsułki dojelitowe zapobiegają uwalnianiu probiotyków w żołądku i chronią je przed zawartym w nim kwasem.

Dzienne spożycie

Porcja produktu przeznaczona do spożycia w ciągu dnia:
- Dzieci od 3 do 12 roku życia: 1–2 kapsułki dziennie.
- Dorośli i dzieci powyżej 12 roku życia: 1–3 kapsułki dziennie.

Przeznaczenie

W przypadku antybiotykoterapii zaleca się spożywanie SANPROBI® 4 Enteric wraz z rozpoczęciem przyjmowania antybiotyku i kontynuowanie suplementacji przez 14 kolejnych dni po zakończeniu antybiotykoterapii.
Produkt bezpieczny dla dzieci od 3 roku życia.

Ostrzeżenia

Bakterie probiotyczne wchodzące w skład preparatu zawierają soję i produkty pochodne oraz mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą).
Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Waga

Masa netto 8,4 g (20 kapsułek po 420 mg).

Producent

Sanprobi Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Kurza Stopka 5/C
70-535 Szczecin

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.