Sattva

  (5)

Sattva jest indyjską marką o bogatej historii, która czerpie inspirację z ajurwedy i tradycyjnych, starohinduskich receptur. Na ich bazie wytwarza wysokiej jakości kosmetyki naturalne do pielęgnacji włosów, ciała oraz twarzy. W ofercie Sattva znaleźć można też artykuły związane z aromaterapią.

Sortuj według

  Sattva – kosmetyki stworzone w zgodzie z naturą i potrzebami skóry oraz włosów

  Myśląc o zdrowiu, równowadze i wewnętrznym spokoju, przed oczami pojawia nam się jedno – natura. To właśnie w niej ukryte jest wszystko to, co jest nam potrzebne do szczęścia i prowadzenia harmonijnego życia. Co ważne, to właśnie natura stała się inspiracją dla marki Sattva, która od wielu lat słynie z wytwarzania produktów skierowanych do osób pragnących żyć w zgodzie z naturą i czerpać z niej to, co najlepsze dla ich ciała oraz duszy.

  Sattva zajmuje się opracowywaniem wysokiej jakości olejków i oliwek do ciała oraz kosmetyków do pielęgnacji włosów i kosmetyków do ciała, które bazują na tradycyjnych, starożytnych recepturach. W wielu produktach głównym składnikiem jest henna, która jako naturalny barwnik pogłębia naturalny kolor włosów, a do tego wzmacnia je od nasady aż po same końce. Ciekawą propozycją są również olejki Sattva na bazie składników roślinnych, które nawilżają, odżywiają i regenerują zarówno skórę, jak i włosy.

  Kosmetyki Sattva – mieszanka ekologii, natury i zrównoważonego rozwoju

  Sattva głęboko wierzy w to, że skoro skóra jest największym ludzkim organem, to wymaga szczególnej troski i kompleksowej pielęgnacji. Z tego powodu tworzone przez nią kosmetyki zawierają dużą ilość składników organicznych, a do tego są pozbawione sztucznych dodatków, parabenów i innych substancji szkodliwych dla skóry. Co ważne, marka Sattva wspiera zrównoważony rozwój, dbając tym samym o to, by wytwarzane przez nią produkty nie wywierały niekorzystnego wpływu na środowisko naturalne.

  Szukasz kosmetyków pielęgnacyjnych, których obfitują w składniki aktywne znane od tysięcy lat? Poznaj produkty Sattva. Wśród nich znajdziesz takie pozycje jak: