Seni Care Chusteczki pielęgnacyjne, 80 sztuk

Marka: SENI

Oczyszczające chusteczki pielęgnacyjne z alantoniną i witaminą E.

Dostępny
14,79

O produkcie: Seni Care Chusteczki pielęgnacyjne, 80 sztuk

100022849

Opis

Seni Care Chusteczki pielęgnacyjne, 80 sztuk.


Właściwości

Seni Care Chusteczki pielęgnacyjne powstały z myślą o dorosłych. Mają wymiary 20 x 30 cm, dlatego, używając ich, można sprawnie i starannie oczyścić większe partie ciała. Sprawdzą się u osób cierpiących na nietrzymanie moczu – do odświeżania okolic intymnych podczas zmiany wkładu chłonnego. Można je również wykorzystać, aby utrzymać higienę przez cały dzień, a także wtedy, kiedy nie ma możliwości umycia się bieżącą wodą – np. podczas podróży.

Seni Care Chusteczki pielęgnacyjne znajdują się w poręcznym opakowaniu, dlatego można włożyć je do torebki, plecaka, by móc mieć je pod ręką także poza domem. Ponadto znajduje się na nim praktyczne zamknięcie z klapką. Umożliwia ono zarówno sprawne wyciąganie chustek, jak i ich przechowywanie. Dzięki temu zamknięciu opakowanie jest szczelne, co zapobiega wysychaniu wilgotnych chusteczek. Aby mogły one jednocześnie oczyszczać i wspomagać pielęgnację skóry nasączono je alantoiną i witaminą E.

  • Alantoina wspiera nawilżenie i regenerację skóry. Wspomaga także walkę z jej podrażnieniami i stanami zapalnymi.
  • Witamina E odpowiada za wyciszenie stanów zapalnych na skórze oraz jej głębokie nawilżenie.

Produkt ten ma łagodną formułę, dlatego Seni Care Chusteczki pielęgnacyjne delikatnie oczyszczają skórę. Natomiast znajdujące się w nich alantoina i witamina E pomagają zachować jej miękkość, gładkość i optymalne nawilżenie. Chusteczki te mogą być stosowane przez osoby ze skórą wrażliwą – mają one przyjazne dla niej pH. Bezpieczeństwo stosowania tego produktu potwierdzają testy dermatologiczne przeprowadzone w niezależnym laboratorium. Jego używanie jest również rekomendowane przez Polskie Towarzystwo Gerontologiczne*.

Jak działają Seni Care Chusteczki?

Seni Care Chusteczki oczyszczają skórę, ale jednocześnie zawierają składniki, które pomagają ją pielęgnować. Są nasączone witaminą E oraz alantoiną, które odpowiadają za nawilżenie i łagodzenie podrażnień. Te mokre chusteczki pielęgnacyjne są ok. 2 razy większe niż dziecięce, dlatego za ich pomocą wygodnie oczyścisz większe partie ciała.

Kiedy stosować Seni Care Chusteczki?

To produkt przeznaczony do wykorzystania na co dzień – np. podczas zabiegów higienicznych wykonywanych u osób chorych, które nie mogą samodzielnie zadbać o higienę. Te mokre chusteczki sprawdzą się także, aby odświeżyć okolice intymne w ciągu dnia, poza domem, po zmianie wkładu chłonnego lub zachować uczucie czystości w czasie podróży. Można je również wykorzystywać do odświeżania pozostałych partii ciała.

* https://seni.pl/pl_PL/produkt/chusteczki-pielegnacyjne


Skład INCI

Składniki aktywne: witamina E, alantoina.

Pojemność

Pojemność netto: 80 sztuk.

Producent

Toruńskie Zakłady Materiałów Opatrunkowych S.A. (TZMO S.A.)
ul. Żółkiewskiego 20/26,
87-100 Toruń, Poland


Typ produktu

Kosmetyk

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.