Senosan fix, saszetki, 20 saszetek

Suplement diety zawiera melisę, lawendę, magnez oraz witaminę B6.

Dostępny
10,22

O produkcie: Senosan fix, saszetki, 20 saszetek

100008022

Opis

Senosan fix suplement diety to produkt ziołowy, polecany głównie dla osób mających trudności z zasypianiem, w okresach zwiększonego niepokoju organizmu, rozdrażnieniu oraz w stanach napięcia nerwowego.


Właściwości

Dzięki doskonale dobranej kompozycji ziół, uzupełnionej o magnez i witaminę B6, Senosan fix, ułatwia zasypianie i przyczynia się do zdrowego i spokojnego snu. Chmiel – ułatwia zasypianie, Melisa – pomaga utrzymać dobry sen, Lawenda – pomaga zmniejszyć uczucie napięcia. Trudności z zasypianiem, okres zwiększonego niepokoju organizmu, rozdrażnienie, stany napięcia nerwowego.


Skład

Składniki: liść melisy (37,18%), magnez (cytrynian magnezu), witamina B6 (chlorowodorek pirydoksyny), aromaty, kwiat lawendy (9,5%), owoc kopru włoskiego, szyszki chmielu (5,9%).


Jak stosować

2 saszetki zalać szklanką wrzącej wody. Naparzać pod przykryciem przez ok. 10-15 minut. Pic 30 minut przed snem.


Dzienne spożycie

2 saszetki zalać szklanką wrzącej wody. Naparzać pod przykryciem przez ok 10-15 minut. Pić 30 minut przed snem.


Ostrzeżenia

Produkt nie jest przeznaczony dla kobiet w ciąży i karmiących piersią. Nie stosować u osób uczulonych na którykolwiek składnik produktu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji. Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka. Suplement diety nie może być stosowany jak substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Przechowywać w temperaturze pokojowej. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić od wilgoci i światła.


Waga

34 g netto


Producent

Herbapol-Lublin S.A.


Typ produktu

Suplement diety

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.