Sesja, suplement diety, 20 tabletek musujących

Suplement diety zawiera kofeinę, która wspomaga sprawność umysłową.

Dostępny
14,89

O produkcie: Sesja, suplement diety, 20 tabletek musujących

100006754

Opis

Sesja w musujących tabletkach przeznaczona jest dla osób uczących się, pracujących umysłowo, a także dla osób z trudnościami w koncentracji uwagi.

Właściwości

Składniki suplementu diety Sesja w tabletkach musujących:
- poprawiają koncentrację
- ułatwiają zapamiętywanie
- zmniejszają uczucie senności
- wspomagają prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego
Fosfatydyloseryna jest pochodną naturalnie występującego aminokwasu - seryny. Jest składnikiem błon komórkowych, mózgu i tkanki nerwowej.
Kofeina wspomaga sprawność umysłową, poprawia koncentrację. Zmniejsza uczucie zmęczenia psychicznego i senności oraz zwiększa zdolność do wysiłku fizycznego.
L-karnityna to naturalny aminokwas, który w warunkach fizjologicznych występuje głównie w mięśniach szkieletowych i mięśniu sercowym a także w mózgu. Zwiększone zapotrzebowanie na L-karnitynę występuje w okresie wzmożonego wysiłku.
Magnez przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia oraz pomaga w utrzymaniu równowagi elektrolitowej. Przyczynia się również do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego oraz pomaga w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych. Dodatkowo pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego.
Witaminy - specjalnie dobrany zestaw witamin stanowi cenne ich uzupełnienie w organizmie dorosłego człowieka, zwłaszcza w okresach zwiększonego wysiłku umysłowego i fizycznego.

Skład

Składniki: regulatory kwasowości: kwas cytrynowy, wodorowęglan sodu, substancja słodząca: sorbitol, fruktoza, węglan magnezu, kofeina, winian L-karnityny, substancja słodząca: aspartam, aromaty, substancja słodząca: sacharyny, kwas L-askorbinowy, barwnik: błękit brylantowy FCF, tartrazyna, DL-alfa tokoferol, amid kwasu nikotynowego, D-pantotenian wapnia, chlorowodorek pirydoksyny, ryboflawina, monoazotan tiaminy, kwas pteroilomonoglutaminowy, fosfatydyloseryna, D-biotyna, cyjankobalamina

Jak stosować

Spożywać doustnie.

Dzienne spożycie

Dorośli i młodzież szkolna: 1 tabletka 2 razy dziennie. Tabletkę należy rozpuścić w szklance (250 ML) chłodnej wody.

Przeznaczenie

Preparat Sesja przeznaczony jest dla osób uczących się, pracujących umysłowo, a także osób z trudnościami koncentracji uwagi.

Ostrzeżenia

Przeciwwskazania: Uczulenie na którykolwiek ze składników produktu. Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej 12 roku życia, kobiet ciężarnych i karmiących piersią, a także nadwrażliwych na działanie kofeiny. Nie należy stosować łącznie z innymi produktami zawierającymi kofeinę. Produkt zawiera źródło fenyloalaniny i nie jest wskazane jego stosowanie u chorych na fenyloketonurię.
Spożycie w nadmiernych ilościach może mieć efekt przeczyszczający.
Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji.
Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka.
Suplement diety nie może być stosowany jak substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.
Przechowywać w temperaturze pokojowej.
Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.
Chronić od wilgoci i światła.

Waga

20 tabletek musujących

Dystrybutor

AFLOFARM
Partyzancka 133/151
95-200 Pabianice

Producent

Aflofarm Farmacja Polska Sp. z o.o. ul. Partyzancka 133/151 95-200 Pabianice

Typ produktu

Suplement diety

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.