Seysso Oxygen Travel, irygator bezprzewodowy, 1 sztuka

Irygator bezprzewodowy z dużym zakresem ciśniena wody aż do 6,2 barów.

Dostępny
285,70
Maksymalna dozwolona ilość: 1 szt.

O produkcie: Seysso Oxygen Travel, irygator bezprzewodowy, 1 sztuka

100037091

Opis

Irygator Seysso Oxygen Travel to profesjonalne urządzenie do codziennej higieny jamy ustnej. Skupiony strumień wody wypłukuje resztki pokarmowe i płytkę bakteryjną z najtrudniej dostępnych miejsc – przestrzeni międzyzębowych, kieszonek dziąsłowych i linii dziąseł. Ciśnienie wody można regulować wybierając spośród trzech programów pracy - Normal, Soft i Pulse. Zastosowany w irygatorze trwały i lekki akumulator litowo-jonowy zapewnia nadzwyczajnie długi czas pracy bez konieczności częstego doładowywania.


Właściwości

Irygator Seysso Oxygen Travel został opracowany z myślą o jak najwyższym komforcie stosowania. Ergonomiczny kształt urządzenia zapewnia maksymalną wygodę podczas irygacji. Dzięki jego ruchomej końcówce obracającej się o 360° można operować strumieniem wody w łatwy i bardzo precyzyjny sposób. Średnica otworu wylotowego wynosi zaledwie 0,6 mm, dzięki czemu strumień wody jest mocno skupiony i dobrze ukierunkowany.

Seysso Oxygen Travel ma wyjątkowo duży zakres ciśnienia wody. Umożliwia wypłukiwanie resztek pokarmowych przy ciśnieniu od 2,7 barów do 6,2 barów. Pozwala na korzystanie z 3 trybów pracy — normal, soft i puls. W trybie normal (6,2 barów) z bardzo wysoką mocą oczyszcza nawet bardzo ciasne przestrzenie międzyzębowe czy złożoną konstrukcję aparatu ortodontycznego. Korzystanie z trybu soft (2,7 barów) umożliwia używanie łagodnego strumienia o niskim ciśnieniu wody, który sprawdza się u osób z nadwrażliwością zębów i zapaleniem lub recesją dziąseł. Ostatni z trybów Seysso Oxygen Travel, pulse (2,7-6,2 barów), cechuje się strumieniem wody o zmiennym ciśnieniu. Gwarantuje delikatny masaż dziąseł, który wpływa korzystnie na ich ukrwienie i kondycję.

Czas pracy urządzenia Seysso Oxygen Travel na pełnej baterii wynosi 70 minut. Ładowanie urządzenia odbywa się na indukcyjnej ładowarce w formie stacji dokującej. Zestaw Seysso Oxygen Travel zawiera korpus irygatora, zbiornik na wodę, ładowarkę i instrukcję obsługi. Do urządzenia dołączono również 3 końcówki — standardową, do kieszonek dziąsłowych (przeznaczoną do używania na najniższym ciśnieniu) i do aparatów ortodontycznych.

Do czego służy Seysso Oxygen Travel?

Irygator Seysso Oxygen Travel sprawia, że dbanie o higienę jamy ustnej staje się znacznie łatwiejsze. Urządzenie służy do usuwania płytki nazębnej i resztek pokarmowych z miejsc niedostępnych dla szczoteczki. Może być stosowane jako zdrowsza i skuteczniejsza alternatywa dla nici dentystycznych, wykałaczek i szczoteczek międzyzębowych. Seysso Oxygen Travel sprawdza się również jako urządzenie do czyszczenia aparatów nazębnych, koron i mostów.

Jak używać Seysso Oxygen Travel?

Nałóż końcówkę na korpus urządzenia Seysso Oxygen Travel. Później otwórz wieczko i napełnij urządzenie letnią wodą. Następnie, trzymając irygator w pozycji pionowej, skieruj końcówkę w stronę zębów. Wciśnij przycisk on/off, aby zacząć irygację. Kieruj strumień wody pod kątem 90° względem zębów i dziąseł. Przesuwaj końcówkę wzdłuż linii przestrzeni międzyzębowych i dziąseł. Po zakończeniu procesu otwórz wieczko zbiornika i wylej wodę.


Skład

ZAWARTOŚĆ ZESTAWU:

- Korpus irygatora 

- Zbiornik na wodę

- Trzy końcówki do irygatora – standardowa, do kieszonek dziąsłowych i do aparatów ortodontycznych

- Ładowarka 

- Instrukcja obsługi z kartą gwarancyjną


Producent

Seysso


Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.