ALLNUTRITION Adapto Resveratrol, 60 szt.

Dostępny
34,99

O produkcie: ALLNUTRITION Adapto Resveratrol, 60 szt.

100050586

Opis

ALLNUTRITION Adapto Resveratrol 60 szt. to suplement diety przeznaczony dla osób aktywnych fizycznie, które pragną wesprzeć działanie swojego organizmu, w tym przede wszystkim systemu odpornościowego i krwionośnego. Najlepsze efekty widoczne są przy regularnym stosowaniu suplementu.


Właściwości

 • Zawiera składniki naturalne.
 • 60 porcji w opakowaniu.
 • Produkt polski.
 • Wygodne kapsułki.
 • Nietestowany na zwierzętach.
 • Skład suplementu Adapto Resveratrol opiera się na jednym składniku, jakim jest ekstrakt z korzenia rdestowca japońskiego. Zwany jest także rdestem ostrokończystym oraz rdestówką japońską. Składnik ten zawiera m.in. mikroelementy, takie jak żelazo, miedź, cynk i selen, a także flawonoidy i fitosterole. Wykazuje działanie przeciwutleniające, zatem zmniejsza aktywność wolnych rodników, które przyczyniają się do degradacji DNA komórek i ich starzenia. Najważniejszą substancją znajdującą się w rdestowcu jest resweratrol. Wykazuje działanie przeciwwirusowe, przeciwgrzybicze i przeciwzapalne.

  Poprawia energię i wytrzymałość, a także chroni pamięć i zdrowie poznawcze. Zmniejsza ryzyko wystąpienia choroby Alzheimera. Resweratrol wspiera działanie układu trawiennego, a także zdrowie komórek i tkanek. Dodatkowo pomaga zapobiegać odkładaniu się tłuszczu oraz reguluje poziom insuliny. Przyczynia się do utrzymania prawidłowej wagi. Resweratrol zwiększa aktywność witaminy D i działa w synergii z witaminą K2. Pozwala więc zachować dobrą kondycję organizmu osób trenujących.


  Tabela

  Składnik aktywny Zawartość w 1 tabletce
  Ekstrakt z korzenia rdestowca japońskiego Fallopia japonica 250 mg
  - w tym trans-resweratrol 62,5 mg

  Skład

  Składniki: substancja wypełniająca: celuloza mikrokrystaliczna, ekstrakt z korzenia rdestowca japońskiego Fallopia japonica, regulator kwasowości: węglan wapnia, skrobia, substancje przeciwzbrylające: sole magnezowe kwasów tłuszczowych, dwutlenek krzemu.

  Jak stosować

  Doustnie, popijając wodą.

  Dzienne spożycie

  Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia: 1 tabletka.

  Przeznaczenie

  Produkt przeznaczony dla osób powyżej 18 roku życia

  Producent

  SFD S.A.,
  ul. Zielonogórska 4,
  45-323 Opole,
  Polska


  Typ produktu

  Suplement diety

  Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.