Shelee

  (11)

Shelee to polska marka kosmetyczna, której ambasadorką jest Alicja Janowicz, trenerka i influencerka sportowa. Promuje kosmetyki naturalne z biofermentami. Dla Shelee to właśnie zdrowy mikrobiom stanowi klucz do zdrowej, promiennej cery. Z tego względu marka stawia na probiotykoterapię inspirowaną koreańską pielęgnacją.

Sortuj według

Shelee – kosmetyki naturalne

Shelee tworzy produkty do codziennej higieny i pielęgnacji każdego rodzaju skóry. Ich receptury bazują na starannie dobranych składnikach o działaniu antyoksydacyjnym, regenerującym, przeciwzmarszczkowym i wyrównującym koloryt cery. Zawierają bakterie probiotyczne oraz różnego rodzaju ekstrakty roślinne, które są poddawane kontrolowanym procesom fermentacji mikrobiologicznej. Pochodzą na przykład z:

  • Płatków róży – stanowiącej bogate źródło witaminy C rozjaśniającej skórę,
  • Tarczycy bajkalskiej – działającej przeciwtrądzikowo,
  • Szałwii lekarskiej – o właściwościach antyoksydacyjnych i przeciwbakteryjnych.

Kosmetyki Shelee do pielęgnacji twarzy

Oferta marki Shelee uwzględnia między innymi pianki do mycia twarzy, kremy, serum oraz toniki. Wspierają mikrobiom oraz barierę hydro-lipidową skóry. Obfitują w ekstrakty z roślin, takich jak akebia pięciolistkowa, pluskwica groniasta, dzięgiel chiński czy koniczyna łąkowa. Na szczególną uwagę zasługują komórki macierzyste wąkroty azjatyckiej, ekstrakt z nasion konopi, wyciąg z drzewa rambutanu, który stanowi roślinny odpowiednik retinolu, bogaty także w antyoksydanty i składniki mineralne. To nephoria, którą zawiera między innymi Shelee bioaktywne serum naprawczo-odmładzające.

Shelee – żele do higieny intymnej

Poza kosmetykami do pielęgnacji twarzy marka Shelee oferuje również produkty do higieny intymnej, które przebadano dermatologicznie oraz ginekologicznie. Działają oczyszczająco oraz odświeżająco, bazując na łagodnych środkach myjących. Cechują się dużą wydajnością i fizjologicznym pH. Ponieważ nie zawierają barwników ani substancji zapachowych, nie działają drażniąco na delikatne okolice intymne kobiet. Uwzględniają natomiast nawilżające oraz kojące fitoskładniki i metabolity bakterii probiotycznych, które odbudowują naturalny mikrobiom. Sprawdź Shelee specjalistyczny żel do higieny intymnej z biofermentem 15% regenerujący.