Sikatris, silikonowy plaster na blizny 5 cm x 30 cm, 5 sztuk

Bardzo łatwy w stosowaniu silikonowy plaster do pielęgnacji blizn.

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

65,43

O produkcie: Sikatris, silikonowy plaster na blizny 5 cm x 30 cm, 5 sztuk

100010923

Opis

Silikonowe plastry przeznaczone do pielęgnacji wszystkich rodzajów blizn, charakteryzujące się łatwością oraz wygodą stosowania.

Jak stosować

Przed użyciem dokładnie umyć ręce. Delikatnie umyć mydłem bliznę i otaczającą skórę, spłukać ciepłą wodą. Ostrożnie osuszyć bliznę. Wyjąć plaster z opakowania. W razie konieczności, przyciąć plaster do rozmiaru blizny zostawiając niewielki naddatek (przynajmniej 0,5cm z każdej strony blizny). Ostrożnie usunąć folię ochronną z plastra. Delikatnie przyłożyć stroną samoprzylepną, zaczynając od brzegu blizny. Dokleić do całej powierzchni blizny. Zaleca się raz dziennie zdjąć plaster, bliznę oczyścić neutralnym mydłem oraz osuszyć. Plastry silikonowe na blizny należy zmieniać co 3-5 dni, kiedy utraci właściwości przylegające do skóry, jednak najlepsze efekty można uzyskać przy wymianie plastra co 24 godziny

Przeznaczenie

  • blizn po cesarskim cięciu
  • blizn po operacjach kardiologicznych
  • blizn po operacji usunięcia nerki
  • blizn po abdominoplastyce
  • blizn po oparzeniach i innych

Ostrzeżenia

Nie stosować w przypadku stwierdzenia alergii na sylikon. Nie stosować na rany otwarte, które nie są jeszcze całkowicie wyleczone, rany sączące, oparzenia, błony śluzowe, a także w przypadku chorób dermatologicznych uniemożliwiających stosowanie wyrobów na bazie silikonu.

Dystrybutor

BIOVENA HEALTH SP. Z O.O.

Producent

Biovena Healt Sp. z o.o.,
ul. Odrowąża 15,
03-310 Warszawa

Typ produktu

Wyrób medyczny

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.