Sikatris, silikonowy plaster na blizny na dekolt 13x14 cm, 1 sztuka

Zmniejszający widoczność blizn plaster silikonowy stosowany na dekolt.

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

21,58

O produkcie: Sikatris, silikonowy plaster na blizny na dekolt 13x14 cm, 1 sztuka

100010936

Opis

Silikonowy plaster na dekolt, zmniejsza widoczność blizny, rozjaśnia i wygładza bliznę, wspomaga rehabilitację blizn pourazowych, pooparzeniowych itp.

Ultracienki, wygodny w stosowaniu


Właściwości

Silikonowy plaster na dekolt, zmniejsza widoczność blizny, rozjaśnia i wygładza bliznę, wspomaga rehabilitację blizn pourazowych, pooparzeniowych itp. Wygładza zmarszczki oraz bruzdy występujące na dekolcie

Skład

1 plaster 13cm x 14 cm

Jak stosować

Przed użyciem dokładnie umyć ręce. Delikatnie umyć mydłem bliznę i otaczającą skórę, spłukać ciepłą wodą. Ostrożnie osuszyć bliznę. Wyjąć plaster z opakowania. Ostrożnie usunąć folię ochronną z plastra. Delikatnie przyłożyć stroną samoprzylepną, zaczynając od brzegu blizny. Dokleić do całej powierzchni blizny. Zaleca się raz dziennie zdjąć plaster, bliznę oczyścić neutralnym mydłem oraz osuszyć. Plastry silikonowe na blizny należy zmieniać co 3-5 dni, kiedy utraci właściwości przylegające do skóry, jednak najlepsze efekty można uzyskać przy wymianie plastra co 24 godziny

Przeznaczenie

Profilaktyka i pielęgnacja na dekolt: na zmarszczki, bruzdy oraz blizny występujące na dekolcie

Ostrzeżenia

Nie stosować w przypadku stwierdzenia alergii na sylikon. Nie stosować na rany otwarte, które nie są jeszcze całkowicie wyleczone, rany sączące, oparzenia, błony śluzowe, a także w przypadku chorób dermatologicznych uniemożliwiających stosowanie wyrobów na bazie silikonu.

Dystrybutor

BIOVENA HEALTH SP. Z O.O.

Producent

BIOVENA
Odrowąża 15
Warszawa

Typ produktu

Wyrób medyczny

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.