Silaurum, plaster na blizny, 10 cm x 3 cm, 6 sztuk

Dostępny
39,71

O produkcie: Silaurum, plaster na blizny, 10 cm x 3 cm, 6 sztuk

100014762

Opis

Silaurum plastry – silikonowe plastry na blizny.

Właściwości

Plastry Silaurum to wyrób medyczny w postaci miękkich, samoprzylepnych plastrów silikonowych przeznaczony do stosowania na blizny różnego pochodzenia – zarówno świeże, jak i już istniejące. Plastry rozjaśniają je, wygładzają i zmniejszają ich widoczność.

Skład

Żel silikonowy.

Jak stosować

Przed nałożeniem plastra należy dokładnie oczyścić, a następnie osuszyć obszar blizny. Wyjąć plaster z opakowania ochronnego, a następnie delikatnie usuwając folię zabezpieczającą, przyłożyć plaster samoprzylepną stroną do blizny. Zdejmując ostrożnie resztę folii ochronnej, przykleić cały plaster na powierzchnię blizny. Plaster, przed nałożeniem, można dociąć do pożądanej wielkości.

Przeznaczenie

Silaurum plastry to miękkie, samoprzylepne, silikonowe plastry na blizny przeznaczone do:
- wspomagania leczenia blizn różnego pochodzenia, w tym blizn pooperacyjnych, pooparzeniowych, potrądzikowych, pourazowych itp. (np. po cesarskim cięciu, operacji tarczycy, laparoskopii, wycinaniu znamion, plastyce brzucha, po chorobach jak ospa)
- wygładzania i rozjaśniania blizn nowo powstałych oraz już istniejących
- zmniejszenia widoczności blizny
- wspomagania prawidłowego bliznowacenia zmian skórnych

Ostrzeżenia

Stosować zgodnie z przeznaczeniem, wyłącznie na nieuszkodzoną skórę. Wyrób jednorazowego użytku. Nie zaleca się jednoczesnego stosowania z innymi wyrobami lub lekami do leczenia blizn bez konsultacji z lekarzem.
Nie stosować u osób uczulonych na silikon. Nie należy stosować na rany otwarte, oparzenia błony śluzowe ani na zmienioną zapalnie skórę. W przypadku wystąpienia reakcji skórnej zaprzestać stosowania i skonsultować się z lekarzem.

Waga

6 plastrów o wielkości 10 cm x 3 cm.

Dystrybutor

SOLINEA SP. Z O.O.

Producent

Solinea Sp. z o. o. Sp. K.,
Elizówka 65, Hala I,
21-003 Ciecierzyn, Polska

Typ produktu

Wyrób medyczny

Opis produktu

[{"children":[{"tag":"body","children":[{"tag":"p","children":[{"html":"Silaurum plastry \u2013 silikonowe plastry na blizny.","tag":"none"}]}]}]}]

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.