Silcare

  (4)

Silcare jest polską marką kosmetyczną, która rozpoczęła swoją działalność w 2004 roku w Gorzowie Wielkopolskim. Dziś jest to jedna z najbardziej rozpoznawalnych firm z branży kosmetycznej, która nieustannie wdraża innowacyjne rozwiązania i oferuje produkty kosmetyczne w przystępnych cenach.

Sortuj według

  Silcare – sprawdzona jakość i pełne zaawansowanie technologiczne

  Pomimo niemal 20-letniej obecności na polskim rynku kosmetycznym marka Silcare wciąż zaskakuje swoich klientów i dostarcza im coraz ciekawsze produkty, które od pomysłu aż do produktu końcowego powstają w siedzibie firmy, w Gorzowie Wielkopolskim. To tam znajdują się laboratoria, fabryka, magazyny surowców, opakowań i wyrobów gotowych, jak również biura Silcare. Warto również wspomnieć, że marka dysponuje najnowszą technologią produkcji i zgranym zespołem doświadczonych pracowników, którzy cały czas czuwają nad jakością ich produktów.

  Tym, na co Silcare kładzie szczególnie duży nacisk, jest sprostanie potrzebom klienta i jego zadowolenie. Firma dba o to, by ich produkty towarzyszyły nam każdego dnia, w różnych sytuacjach. Z tego powodu są one poddawane ścisłym kontrolom i restrykcyjnym normom, które potwierdzają ich jakość oraz skuteczność. Silcare stara się również podążać za trendami i innowacjami w branży kosmetologicznej, tak, aby ich produkty były zgodne z tym, jak zmienia się rynek.

  Kosmetyki Silcare – niezawodne podczas pielęgnacji dłoni, ciała oraz włosów

  Wizytówką marki Silcare jest kultowy produkt Base One, czyli światłoutwardzalny żel do paznokci, który świetnie sprawdza się podczas budowania paznokci na tipsie i szablonach. W jej ofercie można znaleźć również wielobarwne lakiery hybrydowe i żelowe, a także tzw. kosmetykę białą, czyli wysokiej jakości produkty do odkażania. Ważną część asortymentu Silcare stanowi również linia nappa, dedykowana do pielęgnacji stóp oraz linia SoPRO, czyli pierwsza seria polskich lakierów hybrydowych bez HEMA.

  Silcare to jednak nie tylko piękne dłonie i stopy, ale też nawilżona i odżywiona skóra. W asortymencie marki znaleźć można m.in.: