Singularis Superior Enzymy Trawienne Kompleks Digezyme, suplement diety, 30 kapsułek

Suplement diety zawiera enzymy trawienne niepochodzące od zwierząt.

Dostępny
31,09

O produkcie: Singularis Superior Enzymy Trawienne Kompleks Digezyme, suplement diety, 30 kapsułek

100011825

Opis

Suplement diety zawierający 5 enzymów trawiennych nie będących odzwierzęcego pochodzenia

Właściwości

Singularis Superior Enzymy Trawienne Kompleks Digezyme powstał z myślą o osobach, które zmagają się z niedoborem lub brakiem enzymów trawiennych. Może to prowadzić do powstawania zaburzeń trawiennych, które skutkują poważnymi dysfunkcjami gastrycznymi lub wywołują choroby ogólnoustrojowe spowodowane brakiem podstawowych związków chemicznych.

Ten suplement diety dostarcza aż 5 różnych enzymów pozyskanych z bakterii oraz grzybów. Nie zawiera enzymów odzwierzęcych, dlatego preparat Singularis Superior Enzymy Trawienne Kompleks Digezyme jest odpowiedni do stosowania przez wegan i wegetarian. W składzie znajdują się substancje, które przyczyniają się do rozkładu treści pokarmowej na składniki odżywcze przyswajalne przez organizm. Są to:

  • amylaza – jest pozyskiwana z grzyba Aspergillus oryzae należącego do rodziny Trichocomaceae; odpowiada za rozkład wielocukrów na cukry proste,
  • proteaza – jest pozyskiwana z bakterii Bacillus licheniformis; przyczynia się do rozkładu białek na wolne aminokwasy oraz dwupeptydy,
  • laktaza – pochodzi z grzyba Aspergillus oryzae należącego do rodziny Trichocomaceae; odpowiada za rozkład laktozy do glukozy i galaktozy,
  • lipaza – jest pozyskiwana z Rhizopus oryzae, czyli mikrogrzyba występującego jako saprotrof; przyczynia się do hydrolizy tłuszczów – trójglicerydów do kwasów tłuszczowych i glicerolu,
  • celulaza – to enzym pozyskiwany z grzyba Trichoderma longibrachiatum z rodzaju Trichoderma; jego rolą jest rozkład włókien celulozowych.

Suplement diety Singularis Superior Enzymy Trawienne Kompleks Digezyme ma postać kapsułek. Całe opakowanie zawiera 30 sugerowanych porcji do spożycia, co pozwala na 30-dniową suplementację.

Jak działa Digezyme?

Singularis Superior Enzymy Trawienne Kompleks Digezyme to suplement diety, który zawiera kompleks enzymów trawiennych pomagających w trawieniu węglowodanów, tłuszczów i białek.

Kiedy brać Digezyme?

Po ten suplement diety sięgnij wówczas, gdy zmagasz się z problemami gastrycznymi wywołanymi niedoborem lub brakiem enzymów trawiennych, takich jak: amylaza, celulaza, laktaza, proteaza, lipaza.

Jak dawkować Digezyme?

Suplement diety Singularis Superior Enzymy Trawienne Kompleks Digezyme przyjmuj zgodnie z zaleceniami producenta. Spożywaj 1 kapsułkę dziennie. Popij ją wodą lub innym płynem. Pamiętaj, aby nie przekraczać rekomendowanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Jak długo można stosować Digezyme?

Producent nie informuje odnośnie do tego, ile powinna trwać suplementacja. W razie wątpliwości, zasięgnij porady lekarskiej.


Skład

Składniki: Alfa amylaza 3600 U*, Proteaza 900 U*, Celulaza 30 U*, Laktaza 600 U*, Lipaza 150 U*,,substancja wypełniająca (celuloza mikrokrystaliczna),składnik otoczki (hydroksypropylometyloceluloza),substancja przeciwzbrylająca (sole magnezowe kwasów tłuszczowych-roślinne),nośnik (maltodekstryna).
U* - jednostka aktywności enzymów

Jak stosować

Doustnie.

Dzienne spożycie

porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia: Dorośli 1 kapsułka na dobę

Ostrzeżenia

Suplement diety należy przechowywać w sposób niedostepny dla małych dzieci. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości ( uczulenia) na którykolwiek ze składników produktu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut ( zamiennik) zróżnicowanej diety.

Dystrybutor

ACTIVEPHARM LABS Sp.z o.o. Spółka Komandytowa
ul. Jana III Sobieskiego 9
59-220 Legnica

Producent

SINGULARIS -HERBS CORPORATION LIMITED LIABILITY COMPANY 16192 , COASTAL HWY 19958 , DE, USA

Typ produktu

Suplement diety

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.