Singularis Superior Mlody Jęczmień, suplement diety, 60 kapsułek

Suplement diety, kapsułki ze sproszkowanymi pędami młodego jęczmienia.

Dostępny
24,40

O produkcie: Singularis Superior Mlody Jęczmień, suplement diety, 60 kapsułek

100011827

Opis

Singularis Superior Młody Jęczmień to w 100% naturalny, czyste i enzymatycznie żywe sproszkowane pędy młodego jęczmienia zamknięty w kapsułce. Posiada pełną gamę witamin, składników mineralnych, aminokwasów oraz pierwiastków śladowych i to w składzie, w jakim skomponowała je natura.

Właściwości

Młody jęczmień przywraca równowagę kwasowo-zasadową organizmu człowieka. Ma również wysoką zawartość beta karotenu, witamin C, E oraz witamin z grupy B: B1, B2, B3, B6, biotyny, kwasu foliowego oraz kwasu pantotenowego i choliny, pochodnej witaminy B. Proszek z młodego jęczmienia w swoim składzie zawiera wyjątkowo skuteczne antyoksydant, glikozylisowiteksynę która w swoim działaniu jest znacznie skuteczniejszy w walce z wolnymi rodnikami niż witamina E uznawana za wyjątkowo efektywną.

Tabela

Dzienna porcja (2 kapsułki) zawiera 1000 mg trawy jęczmiennej (sproszkowane mlode pędy jęczmienia- Hordeum vulgare)

Skład

Składniki: Młody jęczmień, żelatyna, celuloza mikrokrystaliczna, woda oczyszczona, sole magnezowe kwasów tłuszczowych (substancja przeciwzbrylająca). 

Jak stosować

Doustnie, przed posiłkiem lub godzinę po jedzeniu.

Dzienne spożycie

Zaleca się stosowanie od 1 do 2 kapsułek dziennie.

Ostrzeżenia

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości (uczulenia) na którykolwiek ze składników produktu. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy stosować w czasie ciąży i karmienia piersią. Przechowywać w sposób niedostepny dla małych dzieci. Przechowywać w temperaturze poniżej 25 stopni C.

Dystrybutor

ACTIVEPHARM LABS Sp.z o.o. Spółka Komandytowa
ul. Jana III Sobieskiego 9
59-220 Legnica

Producent

SINGULARIS -HERBS CORPORATION LIMITED LIABILITY COMPANY 16192 , COASTAL HWY 19958 , DE, USA

Typ produktu

Suplement diety

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.