Singularis Superior Naturalna Witamina E 400 UI Tokoferole Kompleks, suplement diety, 60 kapsułek

Dostępny
39,99
Darmowa dostawa od 200,00 zł

O produkcie

100012007

Suplement diety zawierający naturalna mieszankę tokoferoli, które są niezbędna do prawidłowego funkcjonowania ludzkiego organizmu.

Dystrybutor

ACTIVEPHARM LABS Sp.z o.o. Spółka Komandytowa
ul. Jana III Sobieskiego 9
59-220 Legnica

Ostrzeżenia

Produktu nie należy stosować przy nadwrażliwości na którykolwiek ze składników. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.Zdrowy styl życia, w tym zróżnicowany sposób odżywiania i aktywność fizyczna stanowią podstawę zachowania dobrego stanu zdrowia.

Producent

SINGULARIS -HERBS CORPORATION LIMITED LIABILITY COMPANY 16192 , COASTAL HWY 19958 , DE, USA

Skład

Składniki: Naturalna witamina E (D-ALFA TOKOFEROL), składnik otoczki (żelatyna), nośnik (olej słonecznikowy), składnik otoczki (gliceryna), mieszanka D (BETA,GAMMA,DELTA - tokoferoli.

Jak stosować

Doustnie, w czasie posiłku.

Tabela

Dzienna porcja (1 kapsułka) zawiera:
Naturalna witamina E (D-alfa tokoferol) - 268mg (400IU)
+ 30mg mieszanka tokoferoli (d-(β + δ + γ) - tokoferol) - 2483% RWS*
* RWS - Referencyjna Wartość Spożycia Dostępne opakowanie 60/120 kapsułek

Właściwości

Naturalna mieszanka tokoferoli jest niezbędna do prawidłowego funkcjonowania ludzkiego organizmu. Jako składnik odżywczy ma działanie przeciwutleniajace. Chroni komórki organizmu przed wpływem wolnych rodników, wspomaga dotlenienie komórek mięśniowych w tym mięśnia sercowego. Naturalna witamina E jest o 50% bardziej aktywna biologicznie od syntetycznej. Mieszanka tokoferoli rozpuszczona w oleju słonecznikowym, który sam w sobie jest naturalnym nośnikiem witaminy E i stanowi jej optymalne połączenie.

Dzienne spożycie

Zaleca się stosować 1 kapsułkę dziennie.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.